Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na stronie z filmami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na stronie z filmami (/Temat-Zarabianie-na-stronie-z-filmami-85211)



Zarabianie na stronie z filmami - Akalay - 07-02-2014 23:36

Witam,

Jeżeli temat jest w złym miejscu, proszę o przeniesienie go.

Mam pomysł i sposób na dochody dzięki stronie z filmami. Kiepsko natomiast tworzę strony, potrzebuję kogoś, kto zna się na tym.

Jest to dość czasochłonne lecz mam nadzieję przyniesie kokosy.

Więcej informacji na PW.

Pozdrawiam i proszę o nie usuwanie tego posta, lecz ewentualne przeniesienie go.


RE: Zarabianie na stronie z filmami - AnnaKa - 08-02-2014 03:41

Kolego to oferta czy jak bo nie do konca rozumiem? Chcesz zlecic zalozenie strony z filmami? Wazne jest czy te filmy beda naprawde czy nie.
Jesli nie to sam dasz rade zrobic takowa strone.

Jesli chcesz normalne filmy.+ reklamy to dobrze by bylo miec wykupiony serwer lib wlasny. Oraz podpiac sie do stron oferujacy streaming video filmow. Jak znajde to moge dac znac jakie to firmy.

Tak wgl ciezko by bylo Ci sie wybic.
Duza konkurencja. Zdobycoe nowych klientow kupa czasu koszty pozycjonowania i reklamy ogolnie utrzymanie strony na poczatku byloby ciezkie. Pozniej juz z gorki . ALE teraz kwestia prawna w ktorej Ci nie powiem zbyt wiele lecz kinomaniak jakos upadl . Niby prawo ale nie wiem wiec nie mowie ma 100%. To ryzykowny biznes zreszta jak wszystko w sieci. DG bys musial tez miec jesli to ma byc powazny serwis.


RE: Zarabianie na stronie z filmami - Akalay - 08-02-2014 11:39

Przepraszam, zagmatwanie napisałem. Tak chcę zlecić komuś założenie strony, prawdziwej, z filmami.

Według mnie nie jest tak ciężko się wybić, konkurencja jest ale nie wiem czy tak dobra. Ludzie żeby znaleźć film wpisują w google, raczej mniejszy procent wchodzi na "swoja ulubioną stronę" i wpisuje w wyszukiwarce film.

Wszystko co potrzebne będzie zakupione. Pozycjonowanie owszem, może być trudne ale i z tym sobie poradzimy. Nie będę ograniczał się tylko do jakiś reklam.


@edit: nadal szukam osoby chętnej do wzięcia udziału w tym projekcie Smile


RE: Zarabianie na stronie z filmami - AnnaKa - 08-02-2014 15:16

Dobrze ale wiesz ile może kosztować wypozycjonowanie frazy Filmy Online ?
Za to byś kupił zapewne dobry jak nie bardzo dobry samochód.

Później utrzymanie tej pozycji no i kwestia prawna jak pisałem.


RE: Zarabianie na stronie z filmami - DarkCruiser - 09-02-2014 16:24

Polecam tak jak kolega wyżej podpiąć się pod streming, bo kwestia założenia strony z filmami ciężko z regulacja prawną.


RE: Zarabianie na stronie z filmami - Akalay - 09-02-2014 22:03

Aktualnie, zapraszam na PW.


RE: Zarabianie na stronie z filmami - Admin - 10-02-2014 00:03

Chcesz złożyć ofetę to napisz temat w zleceniach podając korzyści, tudzież stawkę. Nie wiem co ten temat robi w dyskusji o zarabianiu.


Zarabianie na stronie z filmami - Admin - 10-02-2014 00:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.