Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny hajs z freebiza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Kolejny hajs z freebiza (/Temat-Kolejny-hajs-z-freebiza-85190)

Strony: 1 2


Kolejny hajs z freebiza - matek697 - 07-02-2014 17:04

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-4705

[Obrazek: Zdjecie0000.jpg]

Dorywcza nisza na allegro się znalazła no i na freebiz działałem najmocniej w weekendy


RE: Kolejny hajs z freebiza - creativeD - 07-02-2014 18:19

Gratulacje, mówisz że wypłacają? bo nie wiem czy nie przejść z firesa na freebiz.


RE: Kolejny hajs z freebiza - hebataer2 - 07-02-2014 18:29

pomożesz zacząc z freebiz <3 ?


RE: Kolejny hajs z freebiza - matek697 - 07-02-2014 21:35

(07-02-2014 18:19)creativeD napisał(a):  Gratulacje, mówisz że wypłacają? bo nie wiem czy nie przejść z firesa na freebiz.

Dzięki, to nieźle masz skoro jeszcze siedzisz na firesie xD


NIE, NIE POMAGAM Sad


RE: Kolejny hajs z freebiza - Optimist - 09-02-2014 13:53

Freebiz?
I co, cieszysz się, że oszukałeś ludzi, aby dostać trochę hajsu?
Gratuluje.

Chyba, że się mylę i nikogo nie oszukałeś, to wielce przepraszam i cofam swe słowa... Ale z tego co obczaiłem w necie, ludzie płacą za coś, co niby miało być darmowe, a zamiast być darmowym, zabiera im pieniądze z konta.
Po prostu genialne...


Odp: Kolejny hajs z freebiza - asiorek - 09-02-2014 14:09

Tutaj nikt nikogo nie oszukuje. Jak widac zle przeczytales.. tutaj zarabia sie na.nieumiejetnym czytaniu ludzi. Wszystko jest podane na stronie ze kase pobiera itp :-) wiex to tylko dpbra wola ludzi dzieki ktorym on ciezko zarobil te pieniadze Smile)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Kolejny hajs z freebiza - Optimist - 10-02-2014 01:10

I, że to niby uczciwy zarobek?
Naprawdę ktoś śmie tak sądzić?


RE: Kolejny hajs z freebiza - matek697 - 10-02-2014 09:56

@Optimist:

Jaki BÓL DUPY się wylewa z Twoich postów, wchodzisz na forum o zarabianiu i nie rozumiesz jak ludzie zdobywają tyle pieniędzy, w internecie nie zarabia się najuczciwszych pieniędzy, każdy użytkownik tego forum to powinien wiedzieć


RE: Kolejny hajs z freebiza - Optimist - 10-02-2014 10:03

matek697, ale co tak niemiło od razu?

"Ból dupy"? Dobrze, niech będzie, że "ból dupy".

Jak zdobywają rozumiem, ale nie rozumiem, dlaczego musi się to wiązać z nieetycznym zachowaniem wobec drugiego człowieka. Nie rozumiem, dlaczego ktoś musi mieć wyrządzoną szkodę, aby ktoś mógł sobie trochę zarobić.
Jak chcesz, możesz mi to wytłumaczyć.


RE: Kolejny hajs z freebiza - matek697 - 10-02-2014 12:38

(10-02-2014 10:03)Optimist napisał(a):  Jak chcesz, możesz mi to wytłumaczyć.

Szkodą tych ludzi jest to, że nie potrafią czytać regulaminów i są na tyle głupi, że dają się nabierać.
Ja się cieszę każdym leadem - jedna osoba wtedy przynajmniej uczy się na przyszłość by być bardziej uważnym. (chociaż nie zawsze..)
Fakt jest to niemoralne, lecz dopóki nie łamię tym prawa dopóty sobie nie odpuszczę.
A ty co robisz na forum o zarabianiu w sieci? Klikasz na buxach? Tam też są reklamy, które grają na ludziach, na tym polega internet tutaj kasa sama z siebie nie wyrośnie.

pozdrawiam

PS. z buxami to tylko przykład, nie sugeruję, że tym się zajmujesz

@edit

Widzę, że u Killera napisałeś "jak zarobiłeś ten hajs nieuczciwie to się nie liczy". No k*rwa, jeśli ktoś nie przełamie w sobie pewnych granic to w internecie zarobi grosze z jakiegoś klikania. W tym kraju uczciwie nie zarobisz dużych pieniędzy w krótkim czasie, chyba że masz odpowiednie znajomości u tych wyżej, taka prawda, potwierdzone info.