Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy tak zarabiamy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy tak zarabiamy? (/Temat-Czy-tak-zarabiamy-85181)



Czy tak zarabiamy? - Akalay - 07-02-2014 13:36

Witam,

Ostatnio natknąłem się na ciekawy sposób zarabiania przez pewny serwis z filmami online.

Jestem ciekaw jak to działa, otóż: [Obrazek: reklama1.jpg]

1. Czy poprzez kliknięcie Skip This >> w prawnym górnym rogu, serwis coś zarabia?
2. Czy tylko i wyłącznie gdy dana osoba wejdzie i poda numer telefonu po kliknięciu w środek odtwarzacza?

Kolejne moje pytania są dość poboczne do tego tematu który podałem wyżej,
3. Czy trudno utworzyć na własnej stronie, coś takiego, że wyskakuję odtwarzacz i po kliknięciu mamy PP tzn musimy wpisać numer telefonu itd itd.
4. Czy istnieją inne sposoby na zarabianie poprzez strony z filmami? Waszym zdaniem.. Jeśli tak, to jakie?

Pozdrawiam.

@edit: obrazek odświeżony


RE: Czy tak zarabiamy? - Qwik - 07-02-2014 13:40

1.Tak.Jest to skracacz linków coś jak adfly
2.Wtedy zarabia strona przez którą link jest skrócony my nic nie zarabiamy
3.Nie
4.Wypełnianie oferty cpa,ppi

Jak się mylę to mnie poprawcie.


Odp: Czy tak zarabiamy? - asiorek - 07-02-2014 13:55

Zapewne co do pkt 4 chodzi ci o pp typu hdplayer ta eforsa czy cos w ten desajn Tongue

Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Czy tak zarabiamy? - Akalay - 07-02-2014 19:55

(07-02-2014 13:40)Qwik napisał(a):  1.Tak.Jest to skracacz linków coś jak adfly

Ok, rozumiem że jak określona liczba ludzi kliknie Skip This >> to dostanę jakąś kasę tak? Jeśli nie to mnie poprawcie.

Gdzie mogę taki serwis znaleźć? Proszę o linki.

Jakie są zarobki, jeżeli kliknie to 1000 osób?


RE: Czy tak zarabiamy? - venzer - 07-02-2014 20:14

Jeżeli chodzi o skracanie linków (skip ad) to adfly jest najlepszym wyborem stabilny serwis istniejący od wielu 100% wypłacalny i profesjonalny.

Jest również najlepszy pod kątem stawek 2.97$ za 1000 kliknięć w przycisk (skip ad) dla ruchu z Polski
Jeżeli chcesz znaleźć więcej informacji dokładne opisy funkcji jak poprawnie wypełnić formularz, realizować wypłaty i poznać sposoby zarabiania Polecam blog ADFLY ELITE (kliknij w moja sygnaturkę).
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie skracania pisz.


RE: Czy tak zarabiamy? - Snowfoux - 07-02-2014 20:15

@Akalay

Adf.ly - na ten temat poczytaj. Jest chyba 1 dolar/1000 odwiedzin ale to też zależy od stawek.


RE: Czy tak zarabiamy? - venzer - 07-02-2014 20:30

Tutaj masz aktualny dzisiejszy screen tabeli wypłat (Polska) Link


RE: Czy tak zarabiamy? - edikiu - 07-02-2014 21:00

A taka ciekawostka, jakby ktoś jeszcze się zastanawiał czy ludzie dają się nadal nabierać na te reklamy i nie wiedzą że trzeba kliknąć skip add : [Obrazek: qdg0.png]


RE: Czy tak zarabiamy? - bidulka - 20-02-2014 22:26

A jak można zacząć na tym zarabiać?


RE: Czy tak zarabiamy? - donkozak - 21-02-2014 19:50

http://firegifts.pl/?polecam=395824 polecam fajna stronka kasy sie tam co prawda nie wygrywa ale jest wiele nagród które zawsze można sprzedać Smile