Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżutki bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Świeżutki bux (/Temat-Swiezutki-bux-8518)



Świeżutki bux - marmirow - 12-06-2010 17:34

Witam
Przedstawiam wam Świeżutkiego buxa
Dopiero wystartował, więc rejestrując się teraz, masz szanse załapać się na darmowe konto pionner, przyznawane tylko 10 tysiącom!
4+ reklam, wartych 1C, wypłata $2USD INSTANT na PP i AP!
Świetnie wyglądający, nowy skrypt!

Zaufany admin, już teraz, gdy nie mineły nawet 24 godziny od startu, użytkownicy kupują konta golden!
czysty link


Pozdrawiam i życzę owocnego klikania


RE: Świeżutki bux - marmirow - 23-09-2010 10:40

Witam
Widzę że nastała moda na odświeżanie swoich wątków,hehe nie będę gorszy i przedstawiam wam swoją 4 wypłatę z tego buxa.
Jak widać gdy zakładałem ten wątek zainteresowanie tym buxem było ogromne Smile No cóż tak to jest gdy się nie pokazuje swoich dowodów wypłat:s

[Obrazek: b4ca7cb5b667dd6d.jpg]

Ps Zampal czekał 2 minuty ja tylko sekundę Smile od zlecenia


RE: Świeżutki bux - marmirow - 12-01-2011 12:09

Witam Wszystkich Fanów tej Strony
Jak widzicie po dacie jako pierwszy przedstawiłem Wam tego buxa i jako pierwszy chcę przedstawić niezbyt pomyślną wiadomość. Mianowicie wszystko było pięknie wypłacało się $ bez problemowo (instant). Lecz wczoraj bańka mydlana pękła Smile.
W sumie do wczoraj wypłaciłem 20$ bez inwestowania,lecz gdy chciałem wypłacić kolejną wypłatę 10$ na paypala,tutaj zaczęły się małe schody... gdy kliknąłem na ikonę paypala wyświetliło mi się TOS 6.8 bodajże a w nim.
By móc wypłacać na paypala muszę z niego zainwestować.. i niestety pozostał mi Alertpay na którego wypłaciłem i chyba mogę (ale nie jestem tego pewien jeszcze czy jedno 10$ wypłacić), bo będzie podobnie jak z Paypalem.
Pewnie nikt z Was nie miał jeszcze takiego problemu ponieważ albo jeszcze nikt nie osiągnął takiej kwoty wypłat,albo inwestował z paypala.
Więc ja po wypłacie jeszcze tych 10$ z tą stroną definitywnie kończę, bo staję się powoli drugą gagą i powoli przechodzi na ciemną stronę, lecz jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą.
Pozdrawiam
Ps.Żeby nie było że chcę podbijać wątek usunąłem wszystkie linki.
Miłego klikania


Świeżutki bux - DDK - 23-02-2012 16:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.