Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” (/Temat-Informator-podatkowo-%E2%80%93-zusowski-dla-uczestnikow-programu-partnerskiego-%E2%80%9EFires%E2%80%9D-85179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - suchy0001 - 07-02-2014 20:06

(07-02-2014 18:24)szykiryki napisał(a):  Nie, rachunki są dla Ciebie. Do urzędu ich nie zanosisz, tylko na ich podstawie rozliczasz się w picie. W razie kontroli skarbowej mogą Cię wezwać do urzędu, żebyś udokumentował zarobki (zdarza się bardzo rzadko) wtedy rzucasz na stół rachunkami i mogą Ci naskoczyć Wink

Czyli rozliczając się ryczałtowo co miesiąc podaję im sam kwotę jaką uzyskałem?


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - DawidFB - 07-02-2014 20:07

A jak niepełnoletni mają się rozliczyć?
Chciałbym skorzystać z opcji miesięcznej (8,5%).
Mam iść z rodzicem do urzędu i po prostu dac im wyliczone przez siebie pieniądze?


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - JustinTime - 07-02-2014 21:44

Mam pytanie czy do 3k liczy się 18%?


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - kuba48 - 07-02-2014 22:17

(07-02-2014 13:05)szykiryki napisał(a):  Przy WASZYM systemie płatności (czyt. Vex wypłaca kiedy ma kaprys) w ogóle nie opłaca się z Wami współpracować, bo ryczałt czy zaliczkę na podatek, w większości przypadków, trzeba będzie opłacać z własnej kieszeni, licząc na to, że kasa z Fires przyjdzie w terminie...

Mi się zdaje, że nie rozlicza się z pieniędzy, których nawet się jeszcze na oczy nie widziało Big Grin


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - szykiryki - 08-02-2014 08:38

@kuba48, i tu się mylisz. Na papierze (rachunku, fakturze) zarobiłeś, więc dla US te pieniądze masz lub dostaniesz w najbliższym czasie!


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - viciu - 08-02-2014 16:05

ktoś potwierdzi że opcja 8,5% dotyczy kwoty DO 4000 Euro na miesiąc?
tak gdzieś kiedyś słyszałem na zajęciach z Innowacyjności w biznesie Smile
ja akurat na miesiąc robiłem 3000Euro ale różnie może się skończyć Tongue


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - cokieee - 09-02-2014 20:17

Może trochę to głupie ale mógłby ktoś napisać zdanie o co w tym chodzi?


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - hunterpl444 - 12-02-2014 14:14

DO VEXA Po pierwsze jak mam wystawić Fakturę jak opcji w ustawianiach nie ma. Po drugie ok sam wystawie jak mam dostarczyć fakturę skoro nie odpowiadasz na maile jak pisałem w tej sprawie dwa maile. Po trzecie jak mam zlecić wypłatę jak i tak generuje się rachunek z peselem a potrzebne miejsce na nip. VEx mogę liczyć na odpowiedź bo widzę że jestes


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - themate0 - 12-02-2014 17:21

wiec zamiast 18% rocznie to tylko 8.5% miesiecznie oddaje tak? :o


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - DawidFB - 12-02-2014 18:57

Tak. A ja nadal czekam na info jak mają się niepełnoletni rozliczyc...