Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni (/Temat-Massuc-com-pewne-min-0-5%E2%82%AC-na-PP-w-3-dni-85155)



Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - matuszak71 - 06-02-2014 22:05

Moja pierwsza wypłata zarobiona w niecałe 3 dni bez refów i klikania.
Chciałbyś się dowiedzieć ja szybko zarobić na tej stronce , reflink i info na PW.
[Obrazek: massum1.jpg]


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - joefdgod - 06-02-2014 22:11

Na czym się tu zarabia?
Gratki


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - prymul1 - 06-02-2014 23:05

Strona ptp. Promujesz linki. Jednak stawki są bardzo marne 0,02$ za 1000 wyświetleń. Trochę żałosne ;/


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - matuszak71 - 07-02-2014 17:40

Tak jak kolega zauważył ja zarabiam głównie na PTP , autosurfie oraz oglądaniu filmików you tube czasami z nudów kliknę banerki lub surfbara i w ten sposób mam 2 i 3 wypłatę
Dodam że ptp mi ładnie zlicza zwłaszcza że akceptuje autosurfy ,rotatory itp a wśród linków są min minutowe (z tego samego ip można klikać co minutę)
Z chęcią podeślę reflink na pw
[Obrazek: massuc2.jpg]


[Obrazek: massuc3.jpg]


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - matuszak71 - 09-02-2014 12:48

Kolego prymul1 żałosne jest gdy ktoś krytykuje nie proponując nic w zamian lepszego, no ale cóż widać niektórzy tak mają.
W moim przypadku proponuję stronkę z której ja jestem zadowolony nie zmuszając nikogo do rejestracji.
A tymczasem 4 wypłata
[Obrazek: massuc4.jpg]


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - prymul1 - 09-02-2014 23:49

Jeżeli jesteś zadowolony ze stawek jakie oferuje ta strona to nie pozostaje mi nic innego jak tyko życzyć ci owocnych zarobków. Powodzenia.


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - matuszak71 - 11-02-2014 14:41

Nie twierdzę że stawki są "kosmiczne" ale w moim przypadku bez refów,inwestycji,klikania czy migających barrów jest nieźle. Poza wymianą linków w rotatorach wkład pracy praktycznie minimalny a cenciki lecą.
Niewielkie stawki rekompensuje częściowo dobra "zliczalność" wejść dochodząca w przypadku niektórych linków nawet do 99% no i akceptowalność rotatorów.Żal byłoby nie skorzystać z darmowych pieniędzy choćby nawet niewielkich , jednak wiem że jak ktoś nie chce to niezależnie co bym nie napisał i tak go nie przekonam.
Tak jak napisałem wcześniej jak masz lepszą propozycję przy podobnych parametrach wkładu pracy to z chęcią zostanę twoim refem Idea.
Tak na koniec to nie ty promujesz na tej tak krytykowanej stronie link do sejfika?

A tymczasem zlecam kolejną wypłatę.


RE: Massuc.com - pewne min 0,5€ na PP w 3 dni - prymul1 - 11-02-2014 23:10

Jak najbardziej to ja promuje. Chciałem sprawdzić ile warte są wyświetlenia z tej strony i jak narazie słabo, bo ok 43% skuteczności na sejfiku.

Jak tak bardzo szukasz strony ptp to od razu mogę ci polecić sejfika. Za 1000 kredytek otrzymujemy 1,7zł
Trzy różne rodzaje linków. Dodatkowo wiele innych sposobów zarabiania.
http://sejfik.com/pages/index.php?refid=prymul11