Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat (/Temat-Wyplata-z-Fires-pl-w-wieku-15-lat-85150)

Strony: 1 2 3 4 5


Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - Radi98 - 06-02-2014 20:43

Witam

No to tak mam 15 lat i zacząłem ostatnio zarabiać na serwisie Fires.pl i gdy tam już uzbieram te 45zł jak je mam najlepiej wypłacić w tym wieku ?
Zrobić sobie jakieś konto bankowe dla młodzieży? Np. izzykonto w mbanku?
Ale wgl nie potrzeba mi konta nie da się jakoś żeby do mnie kasa jakoś inaczej doszła? Może jakoś że kogoś dałbym dane bankowe i gdy wypłata by przyszła odpalił by sobie ktoś jakiś % z tego a reszte mi pocztą przesłał ? Np. z 100zł
85zł dla mnie 15zł dla kogoś itp.?

Doradźcie Wink

Pozdrawiam



RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - Adriano42 - 06-02-2014 20:49

Na konto izzy potem wypłacasz i śluz.

Tak jak Ty piszesz odrazam, dużo tu złodzieji się czai. Trzeba być ostrożnym.


Odp: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - asiorek - 06-02-2014 20:59

Jesli masz 15 zakladaj izzy i sie nie martwisz o nic. Ja troche blad zrobilem, 97 i dopiero nie dawno zalozylem konto.. i zaluje. Naprawde warto, kumpel z klasy ma w pko i zaluje bo niebdosc ze placi to jeszcze zadko z konta korzysta albo trzyma tam grosze :-)

Wypelniasz wniosek, podpisujesz umowe ktora daje ci kurier i po kilku kilkunastu godzinach konto masz aktywne. Niebmusisz sie nikogobo nic prosic, za karte nie placisz, a w sklepach bez gotówkowe platnosci jak najbardziej wygodne, wiem to posobie :-)

Ja ci izy polecam jak najbardziej


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - joefdgod - 06-02-2014 21:04

Załóż darmowe konto np. izzykonto przyda ci się na przyszłość a z ludźmi to jest różnie mógłbyś nie dostać tych pieniędzy.
A co do zarabianiu na firesie to kiepsko to widzę narazie od świąt wypłaty nie widać przerzuć się lepiej na eforsa.pl lub coś innego.


RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - Radi98 - 06-02-2014 21:51

No nwm jakoś do konta mnie narazie nie ciągnie a znacie może jakąś osobę której można zaufać ? Co do eforsa tam raczej nic narazie bym nie zarobił bo nie ma tam chyba programu z minecraftem a jak narazie tylko na tym zarobilem może jakiś inny znacie serwis z minecraftem i wypłacalny?


RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - joefdgod - 06-02-2014 21:55

Nie ograniczaj się do minecrafta na plikach można więcej zarobić.
Nie grałem nigdy w minecrafta ale możesz np promować jakieś mody do minecrafta (które naprawde nie istnieją Smile ) czy co tam uważasz


Odp: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - asiorek - 06-02-2014 21:56

Ja bym ci polecal konto :-)

Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - Admin - 07-02-2014 02:47

Przenosze do odpowiedniego dzialu


RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - Shiroe - 07-02-2014 02:54

Załóż konto unikniesz problemów, a przy okazji nikt Cię nie oszuka.


RE: Wypłata z Fires.pl w wieku 15 lat - BabyBuns - 07-02-2014 04:39

A za 15% też nikt nie weźmie. Sam podatek wynosi 18% i koniec końców, musiałby jeszcze do tego interesu dokładać Jerk2