Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? (/Temat-Jak-wyciagac-miesiecznie-powyzej-150zl-85120)

Strony: 1 2 3


Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - kodo - 06-02-2014 12:45

Witam. Od kilku miesięcy staram się zarobić troszkę pieniążków. Początkowo działałem w programie partnerskim eBroker i efekty były zadawalające. "Zarobiłem" ponad 500zł, przez pierwszy miesiąc. Było zbyt kolorowo. Postanowiłem poczekać do wypłaty zanim zacznę znowu działać. Otrzymałem wypłatę tylko z jednego banku (mBank-200zł), niestety PKO przycieło mnie na ponad 300zł... Poświęcałem 1 godzinkę dziennie na pracę (odpisywanie na maile i rozmowy telefoniczne). Zrezygnowałem po 2 miesiącach ze względu na długi czas oczekiwania na wypłatę, ponad 3-4 miesiące i na słabą efektywność, moje wnioski były odrzucane, chociaż zostały zrealizowane i wszystkie warunki zostały spełnione. Od stycznia zarabiam na NeoBuxie, na razie tylko 5$, ponieważ Matomy odrzuca moje screeny i potwierdzenia... Nie wiem dlaczego, chociaż zostały zakończone. Chciałem się głownie skupić na Neocoinsach i zadaniach sms'owych. Szperam na tym forum już 2 dzień i postanowiłem założyć ten wątek, ponieważ jesteście bardzo aktywni i potraficie pomóc, co zauważyłem w innych wątkach. Przepraszam z góry, że nie podpiąłem się pod inny wątek o tej samej tematyce. Jak można śmiało wyciągnąć 150zł miesięcznie, poświęcajac średnio 1-2 godz. dziennie? Interesują mnie stronki z ankietami, wypełnianiem różnego syfu etc. Może wiecie dlaczego Matomy nie akceptuje screenów, przez pewnien czas wysyłałem również video, ale oni nawet tego nie oglądali. Myślałem, że Neobux będzie moją recepta na 150zł +, ale coś nie gra...


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - Admin - 06-02-2014 12:47

Na początek...
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - kodo - 06-02-2014 12:54

Czytałem ten dział, może inaczej sformułuje pytanie. Macie problem z wnioskami Matomy w Neobux? Czy wysłane screeny są akceptowane i otrzymujecie coinsy?


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - klamil - 06-02-2014 14:37

Polecam PPA Smile FIRECASH


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - Damascenon - 06-02-2014 15:09

Up nie czytales ze chlop chce zarabiac na wypelnianiu ankiet a nie zarobkiem na ppa...?

Ja polecam moze, sam nie wiem. Przebranzowac sie?


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - Shiroe - 06-02-2014 15:15

Mogę Ci pomóc zarabiać na BitCoinach(kryptowaluta) oraz adf.ly za refa. Wink

Miesięcznie z adf.ly spokojnie wyciągniesz ponad 350$ jeśli poświęcisz kilka godzin dziennie.


Odp: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - asiorek - 06-02-2014 15:25

Ja bym mogl skorzystac w sumie ^^ mogl bys napisac na pw co i jak?:>


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - kodo - 06-02-2014 15:42

Ja również jestem chętny Smile


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - venzer - 06-02-2014 16:04

Też polecam adfly ale mam również dla ciebie radę (chcesz poradnik na temat zarabiania kliknij w mój baner). Z tego co napisałeś wynika że jesteś konsekwentny (wiele osób szybko się poddaje) Pomyśl o własnej stronie WWW lub własnym produkcie.


RE: Jak wyciągać miesięcznie powyżej 150zł ? - Shiroe - 06-02-2014 16:08

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.