Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szacowany Zarobek ze Strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Szacowany Zarobek ze Strony (/Temat-Szacowany-Zarobek-ze-Strony-85099)



Szacowany Zarobek ze Strony - DeI - 05-02-2014 21:35

Witam ktoś jest mi w stanie oszacować zarobek miesięczny z adsense podaję statystyki strony

Czy jest sens łączenia z googlem przez to iż jest mała liczba UU? Nie zagrozi mi to banem w stylu złe kliki?

[Obrazek: 2.png]

[Obrazek: 3.png]


Odp: Szacowany Zarobek ze Strony - v3XeR - 05-02-2014 21:45

Mozesz spokojnie podpiac zadnego bana nie dostaniesz jak sam nie bedziesz sobie klikal

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


RE: Szacowany Zarobek ze Strony - DeI - 05-02-2014 21:55

Nigdy nie robiłem tego mam tylko doświadczenie z adsensem youtubowym. A jesteś w stanie oszacować zarobki strony byłbym bardzo wdzięczny za to info???

Strona jest serwisem z nagrodami


Odp: Szacowany Zarobek ze Strony - v3XeR - 05-02-2014 22:01

Miej wiecej 10% osob klika wiec oblicz. Wink

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


RE: Szacowany Zarobek ze Strony - DeI - 05-02-2014 22:07

10%?? Tyle to nawet w Grudniu nie miałem na YT góra 4-6%. Nie znam działania dokładniej adblocka ale wiem że musiałem odliczyć połowę wyświetleń z ogólnej liczby.

Więc załóżmy że 20000 viewsów zostaje czyli 2000 klików bo 10%. Każde kliknięcie przynajmniej na Tubie było warte średnio 17 groszy. Czyli 340zł. Hmm ciekawe może na portalach inaczej jest to naliczane nie znam się :/.

Edit: Albo wychodzi taki procent bo nie mamy jednego baneru jak na Tubie tylko więcej. Smile


RE: Szacowany Zarobek ze Strony - giganten - 07-03-2014 09:44

(05-02-2014 22:07)DeI napisał(a):  Edit: Albo wychodzi taki procent bo nie mamy jednego baneru jak na Tubie tylko więcej. Smile
Dokładnie dlatego, strony rządzam się troszkę innymi prawami Tongue