Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Help pytanie expect - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Help pytanie expect (/Temat-Help-pytanie-expect-85084)



Help pytanie expect - kaamolo - 05-02-2014 18:30

Witam
chcę wypłacić moją pierwszą kase z expect i chciałbym wiedzieć po co im: skan mojego dowodu, skan np. rachunku za prąd i skan wyciągu z banku?
Z góry dzięki za odpowiedzi Smile


RE: Help pytanie expect - C4mp3R - 05-02-2014 20:56

Skan dowodu - może po to żeby wiedzieli, czy masz 18ście lat? Skan rachunku za prąd i wyciąg z banku, żeby potwierdzić w 100% że to Ty Smile


RE: Help pytanie expect - Hattrick - 06-02-2014 23:16

Jw+przepisy+zabezpieczenie przed wyłudzaniem bonusów na wuja,ciotkę, psa i kotaJerk

U zdecydowanej większości bukmacherów jest mniej lub bardziej dokładna weryfikacja.


RE: Help pytanie expect - grzesiek1990 - 10-04-2014 16:49

Weryfikacja danych osobowych zapobiega nadużyciom oraz wyłudzaniu bonusów. Sprawdzają także czy jesteś pełnoletni.


RE: Help pytanie expect - Kurus92 - 10-04-2014 17:02

Warto wspomnieć,że jednorazowo to robisz i już więcej nie będziesz musiał wysyłać przy ewentualnych kolejnych wypłatach Smile