Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet (/Temat-Zarabianie-przez-internet-85079)



Zarabianie przez internet - MankuT - 05-02-2014 17:16

Nie wiedziałem gdzie dać ten temat, raczej go jeszcze nie było z czego przeglądałem wyszukiwarkę.
Jestem ciekawy czy zarabianie przez internet traktujecie jako normalną pracę czy jako jakiś dodatek do pensji. Czy świadomie rezygnujecie z " normalnej " pracy , żeby zarabiać w ten sposób ?


RE: Zarabianie przez internet - MilanFan - 06-02-2014 13:09

Ja dopiero zaczynam, więc dodatek. Smile


RE: Zarabianie przez internet - Domin016 - 12-02-2014 20:47

Ja się uczę, ale jest OK. W przyszłości nie zamierzam pracować tylko utrzymywać się z internetu. Jak na razie wychodzi mi jakieś 5 tyś miesięcznie, więc nie jest źle. Nie jeden chciałbym mieć tyle w pracy Jerk


RE: Zarabianie przez internet - derdaczek - 12-02-2014 20:58

Ja chciałbym mieć 5 tyś miesięcznie z Internetu. Tongue Dopiero zaczynam, ale jak będzie dobrze szło to po co pracować "normalnie"? Big Grin


RE: Zarabianie przez internet - Majka - 12-02-2014 21:06

Ja pracuję normalnie i nie żałuję Tongue Kontakt z ludźmi jest potrzebny można byłoby dostać świra siedzieć stale przy kompie. A co do zarabiania przez internet to tylko dodatek ale jak pięknie jest mieć dodatek wyższy niż pensja w realu Smile


RE: Zarabianie przez internet - MankuT - 13-02-2014 14:44

Nie koniecznie trzeba chodzić do pracy , żeby mieć kontakt z ludźmi Jerk2.

EDIT.

Zależy jeszcze jaką masz tę pracę.. Niektórzy wprost swojej nienawidzą.


RE: Zarabianie przez internet - explrlz - 23-02-2014 13:47

Raczej dodatek Smile Zawsze przyda sioe troszke $$ na jakies inwestycje lub %% :>


RE: Zarabianie przez internet - sbgorka - 21-03-2014 21:50

Poki co dodatek:-) kasa z neta pod inwestycje:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie przez internet - marcel_kk - 22-03-2014 06:04

Dodatek, zawsze dobrze mieć kilkaset złoty na drobne wydatki.