Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto na Facebooku i niechciane like'i - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Konto na Facebooku i niechciane like'i (/Temat-Konto-na-Facebooku-i-niechciane-like-i-85058)



Konto na Facebooku i niechciane like'i - Lukasz36016 - 05-02-2014 13:08

Witam

Piszę do was z pytaniem czy też komuś się to przytrafiło
Założyłem konto fikcyjne na facebooku, po kilkunastu dniach po wejściu na tego fejsa ni z d**py mam zalajkowane 53 badziewia? WTF? Czy jest możliwe że facebook sam sobie lajkuje niechciane przeze mnie treści?


RE: Konto na Facebooku i niechciane like'i - mlekoju - 05-02-2014 21:34

Masz na myśli tutaj, zalajkowane fanpagi?


Odp: Konto na Facebooku i niechciane like'i - v3XeR - 05-02-2014 21:46

Moze np. Uzupelniales profil ze sluchasz jakiejs tam muzyki i tym samym lajknales fanpage

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


RE: Konto na Facebooku i niechciane like'i - poczmail - 05-02-2014 22:08

1. ewentualność - przy uzupełnianiu profilu zaznaczałeś filmy, które obejrzałeś, przeczytane książki etc.
2. ewentualność - buszowałeś po necie zalogowany na konto FB i natrafiłeś na jakąś stronkę/stronki z ukrytym AutoLiker'em (mniej prawdopodobne biorąc pod uwagę opisywany staż i aktywność konta)

Raczej Facebook nie posuwa się do zagrań automatycznego lajkowania profili - i tak ma wystarczające wpływy. Wink


RE: Konto na Facebooku i niechciane like'i - Lukasz36016 - 06-02-2014 11:53

Nic z tych rzeczy, konto było suche bez jakichkolwiek lajków. A jeśli już to max 1-2 likei, ale nie 50! Fejs sobie za dużo pozwala.