Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . (/Temat-Czy-mi-sie-uda-Dziennik-Pole-85053)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 14-02-2014 19:59

@Up Tylko że ja nie chce [na razie] brać się za PPA.


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - ventopolska - 14-02-2014 20:23

(14-02-2014 19:59)Pole napisał(a):  @Up Tylko że ja nie chce [na razie] brać się za PPA.

Ok..
To jeżeli już skracasz linki i chcesz zdobyć fanów na fanpagu to i tak warto zrobić bloga z "hackami" po prostu przed pobraniem pseudo hacka każdy musi dać like Twojemu fanpagowi oraz przejść przez adf.ly a na końcu może go przekierować na stronę z pobraniem pliku Smile


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 14-02-2014 22:09

14.01.14



Co dziś robiłem ?


-Wykonałem zadania w Fg.
-Zdobyłem kolejnych znajomych na Fb [Stan 268]

Niestety dzisiaj zarobiłem tylko centa nie wiem dlaczego Fb zablokował wstawianie linków i co będzie z tego dalej to nie wiem. Miałem zarąbistą nisze na kilka dni a tu blok. Pomoże mi ktoś jak mogę wstawiać te linki aby Fb nie blokował po kilku sekundach ?

Zarobiłem:

$0,01227 Na skracaniu


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - D.ave - 14-02-2014 22:22

Zależy Co wstawiasz,ja wstawiam skrócone linki na face albo porostu do ściągnięcia jakiegoś pliku i robię to tak że nie spamie całej strony jak leci,tylko 1-2 komentarze wtedy Ci nie zabukują.


Tak wgl czym skracasz ? adf.ly? Jak tak to słabiutko Ci kolego to idzie. Smile


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 15-02-2014 09:58

Skracam Shorte.st .Tylko że jak ja wklejam link [obojętnie jaki] to po kilku sekundach jest on usuwany bo niby systemy zabezpieczeń wykrywają niebezpieczeństwo.
Pomorze mi ktoś ?


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 15-02-2014 21:43

15.01.14


Co dziś robiłem ?



-Wykonałem zadania w Fg
-Szukałem jak ominąć blokady Fb dla shorte.st i adf.ly
-Przyjmowałem zaproszenia na Fb kolejni-znajomi przybywają[334]


Niestety dziś nic nie zarobiłem,przygotowuje się psychicznie do szkoły [kończą mi się ferie], postaram się jednak bardziej, nie będę się opierdzielał na kompie tylko wklejał linki,kombinował jak zarobić koniec z kwejkami,wykopami itd!


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 19-02-2014 15:50

16-19.02.14



Zrobiłem tylko zadania w Fg i akceptowałem zaproszenia na Fb [Stan 503].
W najbliższe dni zrobię kilka kont Fb i pospamie linkami ale teraz już z trochę mniej bo znów ban poleci Tongue

PYTANIE

Czy konta Fb trzeba robić na różne Ip ,aby ban nie wleciał ?


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 01-03-2014 21:26

Przepraszam za lekki przestój ale spowodowany on jest szkołą .
Mam nadzieję że od dziś dziennik będę prowadził regularnie ,w ostatnich dniach wykonywałem tylko zadania na Fg - LIPA .

Zobaczymy co z tego będzie - na razie planuje zrobienie Fp,shorte odstawiam .
Na koncie Fb mam 615 znajomych tylko teraz nie wiem czy go konwertować na Fp czy nie.


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - alizen - 01-03-2014 21:28

szybciej byś zrobił 1k na fp niz w znajomych


RE: Czy mi sie uda ? Dziennik Pole . - Pole - 02-03-2014 11:48

Domyśliłem się już wcześniej ale dobije do tego 1 k i zrobię Fp.