Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. (/Temat-Kupie-porzadnie-wykonany-hack-pod-okreslona-nisze-85049)



Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - pietruch78 - 05-02-2014 09:52

1.Nazwa przedmiotu :
Profesjonalny hack pod określoną niszę.

2.Opis przedmiotu :
Ze względu na to, iż spierdzielił mi się Visual Basic oznajmiam, iż zakupię profesjonalnie wykonany hack pod niszę, którą podam w pw. Hack nie ma być tworzony 10 minut, tylko godzinę. Spodobało by mi się, gdyby ktoś dodałby dodatkowe fajne funkcje. To nie ma być zwykły szablon Windowsa, lecz jakiś ładny inny szablon. Hack ma być w wersji angielskiej

3.Zdjęcia :
______________________________

Kontakt
pw

5.Cena :
Myślę, że 5 zł będzie odpowiednią ceną.

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Przelew bankowy, lub druczek. (Proszę mieć wyrozumienie do mnie, ale w płatnościach przez internet to coś mi kiepsko idzie Big Grin

*Gratisowo mogę klikać w programy partnerskie, kto co lubi Lol

*Sprzedający najpierw udostępnia mi program, później płacę. Po zaufanie to >PW



RE: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - pietruch78 - 05-02-2014 13:24

Podejmie się ktoś tego wyzwania? Nadal aktualne Smile


RE: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - bolo9797 - 05-02-2014 13:31

Reff co 7 dni ..
Za 5 zl nikt sie raczej nie podejmie ...


RE: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - Zarobiony_Koles - 05-02-2014 13:31

Do przypomnienia, to odświeżamy co 7 dni!


RE: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - pietruch78 - 08-02-2014 00:18

nie obchodzi mnie czy za taka cenę nikt się nie podejmie - nie podejmujesz się, nie krytykuj.

Do zamknięcia!


RE: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - Jacuss - 08-02-2014 01:09

Godzina pracy za 5zł facepalm


RE: Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - pietruch78 - 08-02-2014 01:37

(08-02-2014 01:09)Jacuss napisał(a):  Godzina pracy za 5zł facepalm

problem? Jerk2


Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - yazir - 08-02-2014 02:06

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


Kupię porządnie wykonany hack pod określoną niszę. - Admin - 08-02-2014 09:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.