Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona rozrywkowa - zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona rozrywkowa - zarabianie (/Temat-Strona-rozrywkowa-zarabianie-85046)

Strony: 1 2


Strona rozrywkowa - zarabianie - mikiniki - 05-02-2014 06:59

Witam. Wiem że są już podobne wątki, lecz nie znalazłem w nich nurtującej mnie odpowiedzi.
Otóż posiadam serwis
Kod:
http://demoty.be
Ruch mam dość spory. Około 6-10k uu dziennie i około 12-15k odsłon.
Zablokowali mi Adsense ( nie mam pojęcia czemu ) raz kliknąłem w reklamę ( może przez to ?? )
Szukam programu podobnego do AdSense. Gdyż z reklam byłem wstanie wyciągnąć przy ruchu 5k uu około 10 Euro dziennie
Z góry dziękuję za pomoc !!
Pozdrawiam


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - Admin - 05-02-2014 09:54

(05-02-2014 06:59)mikiniki napisał(a):  Witam. Wiem że są już podobne wątki, lecz nie znalazłem w nich nurtującej mnie odpowiedzi.
Otóż posiadam serwis
Kod:
http://demoty.be
Ruch mam dość spory. Około 6-10k uu dziennie i około 12-15k odsłon.
Zablokowali mi Adsense ( nie mam pojęcia czemu ) raz kliknąłem w reklamę ( może przez to ?? )
Szukam programu podobnego do AdSense. Gdyż z reklam byłem wstanie wyciągnąć przy ruchu 5k uu około 10 Euro dziennie
Z góry dziękuję za pomoc !!
Pozdrawiam

To o raz za dużo, jak już dali bana to nigdy Cie nie odblokują, więc w adsense na siebie już nie pozarabiasz. Nie ma żadnej alternatywy która płaci tak dużo jak adsense, możesz zainstalować adkontekst ale wtedy wpadnie Ci max kilka złotych. Krótko mówiąc era dobrego earningu na stronie się skończyła. Odwołania niestety nic nie dają.


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - nasgaroth - 05-02-2014 11:22

(05-02-2014 09:54)Admin napisał(a):  
(05-02-2014 06:59)mikiniki napisał(a):  Witam. Wiem że są już podobne wątki, lecz nie znalazłem w nich nurtującej mnie odpowiedzi.
Otóż posiadam serwis
Kod:
http://demoty.be
Ruch mam dość spory. Około 6-10k uu dziennie i około 12-15k odsłon.
Zablokowali mi Adsense ( nie mam pojęcia czemu ) raz kliknąłem w reklamę ( może przez to ?? )
Szukam programu podobnego do AdSense. Gdyż z reklam byłem wstanie wyciągnąć przy ruchu 5k uu około 10 Euro dziennie
Z góry dziękuję za pomoc !!
Pozdrawiam

To o raz za dużo, jak już dali bana to nigdy Cie nie odblokują, więc w adsense na siebie już nie pozarabiasz. Nie ma żadnej alternatywy która płaci tak dużo jak adsense, możesz zainstalować adkontekst ale wtedy wpadnie Ci max kilka złotych. Krótko mówiąc era dobrego earningu na stronie się skończyła. Odwołania niestety nic nie dają.

Niestety potwierdzam, odwołania nie dają Ci nic. Spróbuj może z jakimiś sieciami afiliacyjnymi, przy takim ruchu na pewno cos zarobisz ;>


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - mikiniki - 05-02-2014 13:32

Odwołanie oczywiście odrzucone :/ Ale tego się spodziewałem
Dostałem odpowiedź że " specjaliści uznali że nie może już być w tym programie "
Dlatego szukam alternatywy.
Może znacie jakieś serwisy które płacą za odsłony bannera i są wypłacalne ?
Szkoda mi strony bo włożyłem w nią sporo $


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - krismf - 05-02-2014 13:58

Ja używałem SmartContext, ale u mnie przy odwiedzinach około 2-3kUU dziennie było raptem kilka złotych / 24h. Po kilku miesiącach postanowiłem wypłacić kasę i ich wywalić. Siedzę tez w NetSales, ale u mnie sprawdzają się reklamy płacone CPC i niestety nie ma ich teraz.


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - mikiniki - 05-02-2014 17:02

Udało mi się założyć nowe konto Adsense Smile Szybko zaakceptowali i reklamki hulają, tylko okaże się jak długo :/
Ale na pewno nie będę klikał w żadną Smile


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - poczmail - 05-02-2014 22:05

Oby tylko nie było problemów przy wypłacie. Wink Co do alternatyw - spróbuj Bidvertiser, aczkolwiek rezultaty na pewno będą niższe od tych uzyskanych w Adsense.


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - Admin - 05-02-2014 22:38

(05-02-2014 17:02)mikiniki napisał(a):  Udało mi się założyć nowe konto Adsense Smile Szybko zaakceptowali i reklamki hulają, tylko okaże się jak długo :/
Ale na pewno nie będę klikał w żadną Smile

pochwal się jak uda się coś wypłacić Smile


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - mikiniki - 06-02-2014 18:08

(05-02-2014 22:38)Admin napisał(a):  
(05-02-2014 17:02)mikiniki napisał(a):  Udało mi się założyć nowe konto Adsense Smile Szybko zaakceptowali i reklamki hulają, tylko okaże się jak długo :/
Ale na pewno nie będę klikał w żadną Smile

pochwal się jak uda się coś wypłacić Smile

No to się chwalę, Smile
Se myślę, pierwszy klik 1 ojro, " grubo wpadnie z 20euro Big Grin "
5,76 Euro
Konto po 12godz zablokowane :/
Ehh :/


RE: Strona rozrywkowa - zarabianie - poczmail - 06-02-2014 18:16

Tak to już jest z Adsense, jak im raz podpadniesz to ciężko potem wrócić do łask Google'a. Wink I chociaż płacą dobrze, to są baaardzo restrykcyjni - niewiele trzeba się starać, żeby wyłapać u nich bana.