Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy FTP do remote uploadu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy FTP do remote uploadu? (/Temat-Darmowy-FTP-do-remote-uploadu-85019)



Darmowy FTP do remote uploadu? - Ciemnozielony - 04-02-2014 19:18

Mam dość uploadowania osobno na każdy serwer tych samych plików.
Nie uploaduję aż tak wiele, bym musiał brać VPS, lub dedyka (nie stać mnie na nie), ale chciałbym żeby moje uploady żyły jak najdłużej i chcę uploadować je na wiele serwisów na raz.

Patrzyłem na ofertę friko.pl, yoyo i przejrzałem praktycznie całą pierwszą stronę w googlach po haśle "darmowe serwery", ale każdy z nich owszem, ma jakieś 1gb miejsca - ale za to maksymalna wielkość jednego pliku to tylko 10mb, co mija się z celem.

Próbowałem wgrywać plik na chmury (dropboxy, ubuntu one itd.) i kopiować publiczny link, ale
- nie każda chmura to obsługuje (zapisują się tylko pliki *.html miast pliku)
- uploaduje ze słabego netbooka i flash często na nim się zawiesza i wolałbym ładować pliki przez FTP (żre mniej cpu, szczególnie jak się uploaduje plik np. całą noc), a później podać do nich link i wrzucić przez remote.
Mój upload to marne 40kb/s, wrzucenie paru płyt na wszystkie hostingi, to najmarniej tydzień uploadu non-stop. Chciałbym wrzucić je raz na ftp i podać innym serwisom linki.

Wrzucam pliki po 200-500mb, czasem 1,2gb góra.
Znajdę jakiś darmowy hosting z ftp?


RE: Darmowy FTP do remote uploadu? - aklopis - 05-02-2014 23:16

slyszales o kontach shell? sprawdz axfone.pl tam chyba cos maja.


RE: Darmowy FTP do remote uploadu? - lemonx33 - 06-02-2014 08:52

dokladnie, konto shell to wydatek do 40zl a jest niezawodny


Odp: Darmowy FTP do remote uploadu? - asiorek - 06-02-2014 08:59

Za ta cene kupi spokojnie vps Tongue


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Darmowy FTP do remote uploadu? - Ciemnozielony - 06-02-2014 11:46

Przecież pisałem, że nie chcę VPS.
Nawet jeśli kosztuje tylko 40zł miesięcznie to i tak mi się nie opłaca, jeśli miesięcznie wyciągam z uploadu ~~2 dolary.


Darmowy FTP do remote uploadu? - Hybrid1990 - 16-09-2021 20:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.