Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy mlm zobacz koniecznie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy mlm zobacz koniecznie ! (/Temat-Nowy-mlm-zobacz-koniecznie-85014)



Nowy mlm zobacz koniecznie ! - b2neobux - 04-02-2014 16:39

Witam.
Interesuję się firmami mlm już od pewnego czasu.
Swoją przygodę zacząłem z fm-group i można powiedzieć, że już jestem "ustawiony".
W tym temacie opiszę nowiusieńkiego mlm-a na razie będącego w fazie pre-launch i do którego zostałem zaproszony jeszcze przed pre-launchem.
Mlm o którym chcę opowiedzieć info:https://one-line-online.com/index/presentation
Zachęciło mnie istnienie tylko 1 linii od której mamy zarobki.
Poczytajcie, obejrzyjcie:
https://www.youtube.com/watch?v=VXGmzt3X6rg

Co ja chcę zaproponować:
Zbieram osoby, które zdecydują się dotrzeć na w pełni poprowadzony przeze mnie webinar, który ma na celu omówienie programu i potencjalnych zysków oraz pozyskanie nowych partnerów.

W związku z tym proponuję aby każdy zainteresowany polecił mój webinar każdej zainteresowanej osobie, czy to osobiście czy poprzez reklamę i internecie ( o tym za chwilę).

Schemat jest taki:
1. osobiście ode mnie na webinarze będzie ok 600 osób.
2. Od was czy to osobiście czy poprzez reklamę przyjdzie 2 tyle.
3. Wszystkie osoby rejestruję w swojej strukturze (a osoby od każdego z was pod jego linkiem referencyjnym).
4.Prowadzę szkolenia poprzez webinary dla mojej struktury.
5.Struktura zaczyna zarabiać

Dlaczego warto ?
- Twoim zadaniem jest tylko założenie sobie tam konta i opłacenie opłaty licencyjnej 30E
-Z automatu w twojej strukturze pojawią się nowe osoby za nic
-Kilka webinarów starczy żeby wyszkolić około 1000 osób na raz
(pomyśl o oszczędności czasu)
-Dostaniesz 2% bonus ode mnie z upline (odsyłam do planu marketingwego)


I najważniejsze:
-Nie przejmujesz się szkoleniem nowych partnerów, gdyż 'brudną' robotę robię za Ciebie.
-Czekasz na pieniądzeIdea

Nowe osoby zapraszasz na mój webinar promując squezze page wszędzie gdzie się da konwersja 34/100 osób zostawia e-maila
Mówimy oczywiście o osobach nieznajomych bo inaczej wygląda powiedzenie o tym znajomym wtedy ratio na webinarze wynosi 90% Tongue

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o zadawanie pytań w tym temacie.
Jeśli zainteresowanie będzie duże udostępnię bannery, squezze page oraz linki do webinaru.
Oferta skierowana dla poważnych osób .


Nowy mlm zobacz koniecznie ! - Admin - 04-02-2014 16:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.