Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REKLAMA 3,5 MILIONA | Automatyczne wstawianie postów na grupach facebook & fanpage. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: REKLAMA 3,5 MILIONA | Automatyczne wstawianie postów na grupach facebook & fanpage. (/Temat-REKLAMA-3-5-MILIONA-Automatyczne-wstawianie-postow-na-grupach-facebook-fanpage-84981)

Strony: 1 2


REKLAMA 3,5 MILIONA | Automatyczne wstawianie postów na grupach facebook & fanpage. - Xaimeer - 03-02-2014 20:59

1.Nazwa przedmiotu : Program do wstawiania postów na wszystkich grupach facebook których jesteśmy członkiem za pomocą kilku kliknięć.
2.Opis przedmiotu :
Dzięki programowi można zaplanować czas odstępu pomiędzy wstawianiem kolejnych postów.
Ustawić treść postu i obrazek.
Oczywiście możesz wybierać grupy i fanpage na których chcesz wstawić post, dzięki czemu sam zarządzasz swoją kampanią reklamową i masz możliwość odpowiedniego dobierania grup do treści reklamy.

Dodam że jest to bardzo skuteczny sposób na zarobek. Ostatnio sprzedając taką reklamę zarobiłem 200zł w kilka dni.

Jeśli nie chcecie od razu kupować programu tylko samą reklamę to oczywiście piszcie śmiało, na pewno się dogadamy. Smile

3.Zdjęcia :
Okienko wygląda w ten sposób:
Link do obrazka: http://ifotos.pl/zobacz/Beztytuuj_ehpqeqh.jpg/
4.Kontakt :
Priv lub GG: 7223208
5.Cena :
Na początek proponuję 75zł . Najpierw chcę zobaczyć jakie będzie zainteresowanie.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal , Allegro , przelew na konto.


RE: Program do automatycznego wstawiania postów na grupach i fanpage FB. Sposób na $$$ - patryk0407 - 03-02-2014 21:04

Popraw obrazek, bo chyba nie działa


RE: Program do automatycznego wstawiania postów na grupach i fanpage FB. Sposób na $$$ - KerPwn - 03-02-2014 21:04

Ty jesteś jego autorem ?


RE: Program do automatycznego wstawiania postów na grupach i fanpage FB. Sposób na $$$ - Xaimeer - 03-02-2014 21:36

Obrazek chyba działa.. ?

Programu sam nie zrobiłem. Otrzymałem zgodę od autora na sprzedaż.
Jestem na 99,99% jedyną osobą w Polsce która go posiada tym bardziej sprzedaje Wink


RE: Program do automatycznego wstawiania postów na grupach i fanpage FB. Sposób na $$$ - msd2410 - 03-02-2014 21:48

http://postplanner.com Smile

Pomogłem? Liczę na repa Big Grin


RE: Program do automatycznego wstawiania postów na grupach i fanpage FB. Sposób na $$$ - Xaimeer - 03-02-2014 21:53

EDIT: W tym linku który msd2410 wrzucił, chyba jest płatne?


RE: Program do wstawiania postów na wszystkich grupach facebook & fanpage. - msd2410 - 03-02-2014 22:17

Nie, tam są tylko płatne opcje niektóre. Tak masz wszystko co potrzebne for free Smile


RE: Program do wstawiania postów na wszystkich grupach facebook & fanpage. - daniel42na - 03-02-2014 22:19

(03-02-2014 21:36)Xaimeer napisał(a):  Obrazek chyba działa.. ?
nie

Cytat:Programu sam nie zrobiłem. Otrzymałem zgodę od autora na sprzedaż.
Jestem na 99,99% jedyną osobą w Polsce która go posiada tym bardziej sprzedaje Wink
Poproszę o dowód że takowa zgoda istnieje oraz kto jest autorem - chętnie go zapytam.

EDIT:
ok, dostalem screena, autor tematu ma zgode na sprzedaż tego Wink


RE: Program do wstawiania postów na wszystkich grupach facebook & fanpage. - Xaimeer - 03-02-2014 23:31

msd 2410 wstawianie postów na grupach też free? Widzę tylko wstawianie na fanpage ale może czegoś nie zauważyłem?


RE: Program do wstawiania postów na wszystkich grupach facebook & fanpage. - msd2410 - 03-02-2014 23:50

Mialem na mysli fanpage. Ale skoro podrzucam link za darmo, to powinienes sie cieszyc, a nie narzekac ;p