Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały pocisk na HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mały pocisk na HYIP (/Temat-Maly-pocisk-na-HYIP-84973)



Mały pocisk na HYIP - paw9191 - 03-02-2014 19:30

Według mnie nazwa powinna być inna i takie działy jak ten powinny być opisane dokładniej. HYIP to program inwestycyjny który po prostu zawsze pada i nie ma o nim słychu. Bywały 2 takie co żyły 3 lata ale i tak padły. Najczesciej padają jednak po miesiacu. Niektóre strony są bardzo pięknie zrobione i naprawdę potrafią zachęcić, jednak nie ma reguły czy ten z super piękną stroną, Paid sticly na forach i zajebiscie rozreklamowany bedzie płacił dłużej niż taki z prostym wyglądem.

Dla mnie to jest zwykły hazard. Musisz wiedzieć kiedy odejść bo przegrasz wszystko. Ja jestem na minusie z tymi HYIPami tylko 60 dolców więc nie płacze, jednak byłem o krok od wpłacenia 1000 dolarów na hyipa ktory sie zesrał tydzien pozniej a istniał wlasnie ponad 3 lata. W

Podsumowując - chcesz zarabiać na hyip to licz sie z tym ze obudzisz sie rano na drugi dzien i nic juz nie bedzie.


RE: Mały pocisk na HYIP - KerPwn - 03-02-2014 19:54

To co napisałeś to powinno być wiadome i oczywiste dla każdego kto wkłada tam kasę.


RE: Mały pocisk na HYIP - MrReynevan2 - 28-04-2014 19:10

Stary, to teraz zrobiłeś temat z bardzo ważną i przydatną informacją...
Dzięki wielkie, aż normalnie jestem gotów oddać ci te 60 dolców.


Mały pocisk na HYIP - surfer0700 - 28-04-2014 19:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.