Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wtyczka wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wtyczka wordpress (/Temat-Wtyczka-wordpress-84970)



Wtyczka wordpress - Pawel Szamotulski - 03-02-2014 19:18

Chcę aby do newsu można było dodawać tak jakby drugi news nie widoczny na stronie głównej (taki jakby bardziej rozbudowany komentarz autora od razu pod postem/coś a'la aktualizacja wpisu). Zna ktoś jakąś wtyczkę albo sposób jak to zrobić?


RE: Wtyczka wordpress - Pawel Szamotulski - 04-02-2014 20:35

Odświeżam. Jeśli to pomoże to dodam, że chodzi o stronę http://skuterproject.com (proszę bez hejtów). Chcę aby do każdego projektu można było by dodawać nowe postępy z prac aby nie było to w jednym ciągu oraz aby było dodawane oddzielnie.


RE: Wtyczka wordpress - TheGleeMat - 05-02-2014 15:27

Z tego co rozumiem najpierw ze strony głównej jesteśmy przerzucani na post i z tego postu mamy być przerzuceni na rozwinięty post . Jeśli tak to nie rozumiem logiki za dużo klikania troszkę Tongue . A co do samej strony moim skromnym zdaniem, popracowałbym nad grafiką na niej Smile i jej desingiem .


RE: Wtyczka wordpress - Pawel Szamotulski - 05-02-2014 22:44

Co do grafiki to pracuje nad nią. Niestety nie jestem w tym zbyt dobry Sad
Chodzi o to aby pod postem na tej samej stronie był tak jakby następny post. Bez żadnego przekierowania.
Wyglądało by to tak:
(Tytuł)
(Treść)
(Share)
(info o poście)
(dodana terść- taki jakby komentarz autora)


RE: Wtyczka wordpress - TheGleeMat - 10-02-2014 15:14

Cytat:Co do grafiki to pracuje nad nią. Niestety nie jestem w tym zbyt dobry Sad

Polecam program GIMP i tutoriale Big Grin

Cytat:Chodzi o to aby pod postem na tej samej stronie był tak jakby następny post.

na tej samej stronie - na jakiej tej samej ? głównej, po kliknięciu w post ?

tak jakby następny post - tak jakby następny post ? następny post kolejnego autora, czy jaki tak jakby kolejny post ?

Cytat:(Tytuł)
(Treść)
(Share)
(info o poście)
(dodana terść- taki jakby komentarz autora)

(dodana terść- taki jakby komentarz autora) - dodana treść czyli tak jakby kolejny post ?

Jeżeli wszystko dobrze rozumiem, a tego nie jestem pewny, to jak na chwilę obecną radzę Ci byś zmienił motyw strony, albo go ulepszył, aby na stronie głównej były Twoje ciekawe posty / artykuły dotyczące skuterów, a żeby inni mogli wypowiadać się na forum (na Twojej stronie) . Takowe forum stworzysz za pomocą pluginu bbpress .