Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA bez Youtube - jest sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA bez Youtube - jest sens? (/Temat-PPA-bez-Youtube-jest-sens-84913)

Strony: 1 2 3


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - Leharo - 16-03-2014 21:43

Odrobine odkopie watek ale co tam Smile

Mam pytanie do ludzi ktorzy zajmuja/zajmowali sie kiedys uploadowaniem filmow KOGOS INNEGO.
Tzn. pobiera sie filmik przez jakas strone i wrzuca na swoj kanal.
Wiecie moze dlaczego w swoich w taki sposob wrzuconych filmikach nie mam absolutnie zadnego dzwieku?


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - Klin - 17-03-2014 18:14

Oczywiście że jest sens. Jesli myślisz o prawdziwych pieniądzach to tylko SEO, yt jest dobre na początek (nie twierdzę że i później się nie przydaje). Jeśli włożysz w to dużo pracy = $$$


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - xjointmanx - 17-03-2014 18:21

Dobry landing page seo i kosisz $$ lub wielotematyczny blog i również seo wraz z promowaniem


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - mypy - 20-03-2014 11:14

Skoro tyle w tym wątku specjalistów seo to napisze ze poszukuje kogoś kto mnie dokładnie pokieruje w promocji na google... aktualnie zarabiam tylko na yt ale chciałbym przejść na google. Jest ktoś dobrze obeznany w seo i chciałby zostać moim mentorem Smile?


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - dev1981 - 21-03-2014 12:26

Ja tam się trochę bawię w ppa i używam tylko YT. Sporo się nie napracowałem, wrzuciłem z 5 filmików i trochę minęło za nim ludzie zaczęli ściągać moje pliki. Zarobiłem 15$ przy małym nakładzie pracy (bo tylko jak mi się chciało to promowałem filmiki - like, viewsy, suby). Myślę, że bez problemu da się na samym blogu tylko trzeba go trochę wypromować i powrzucać linki tu i tam. Przecież to nie problem na yt wrzucić filmik i tam swoje linki (zawsze jakieś wejścia będą). Nie wiem na czym chcesz działać dokładnie np. jakieś cracki do gier (fake) to wrzucasz trailer z gry i w opisie linki. - GotoweBig Grin


Odp: RE: PPA bez Youtube - jest sens? - mypy - 28-03-2014 10:47

(21-03-2014 12:26)dev1981 napisał(a):  Ja tam się trochę bawię w ppa i używam tylko YT. Sporo się nie napracowałem, wrzuciłem z 5 filmików i trochę minęło za nim ludzie zaczęli ściągać moje pliki. Zarobiłem 15$ przy małym nakładzie pracy (bo tylko jak mi się chciało to promowałem filmiki - like, viewsy, suby). Myślę, że bez problemu da się na samym blogu tylko trzeba go trochę wypromować i powrzucać linki tu i tam. Przecież to nie problem na yt wrzucić filmik i tam swoje linki (zawsze jakieś wejścia będą). Nie wiem na czym chcesz działać dokładnie np. jakieś cracki do gier (fake) to wrzucasz trailer z gry i w opisie linki. - GotoweBig Grin

Nie wiem czy to było do mnie ale jeśli tak to ja zarobiłem stanowczo więcej niz 15$ także nie potrzebuje pomocy w zarabianiu na yt A jedynie na google i czytać poradniki umiem jednak one w pełni nie pomagają wiec chciałbym kogoś kto jest dobrze obeznany w google mnie skutecznie pokieruje Smile nikt się niestety nie zgłasza wiec czekam dalej na propozycje Smile
Pisze z kom wiec sorry za brak polskich znaków literówki Smile


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - Qwik - 28-03-2014 10:51

Myślisz ze ktoś do Ciebie łaskawie napisze z propozycja pomocy?