Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA bez Youtube - jest sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA bez Youtube - jest sens? (/Temat-PPA-bez-Youtube-jest-sens-84913)

Strony: 1 2 3


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - Takahari - 03-02-2014 02:18

Dokładnie ja również mogę powiedzieć że bez yt można spokojnie zarobić na samym blogu ale ten proces jest o wiele bardziej złożony. Wink


Odp: PPA bez Youtube - jest sens? - piotruss96 - 03-02-2014 08:38

Ja zarabiam tylko na SEO wiadomo ze nie bedziesz miec tak szybko zyskow jak bys sie wypromowal na YT ale na YT dostac sie do topki tez nie jest takie latwe z tego co czytam na forach.

Tapniete z Sony Xperia T ;p


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - draksone - 03-02-2014 09:25

Dostać się do top1 na yt to kwestia dnia.Zobacz na yt na nawet najbardziej znane nisze i wyswietla ci sie filmy z 2k wyswietlen ktore maja kilka godzin.Problem polega na tym,że od razu konkurencja cie zgłosi i po filmie Sad


Odp: PPA bez Youtube - jest sens? - patryk0407 - 03-02-2014 10:01

Ale yt cały czas coś zmienia w algorytmie i dlatego tak to wygląda

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - pietruch78 - 03-02-2014 10:05

pewnie, że jest sens wystarczy pomyśleć. Wpisuje w googla np: Call of Duty 4 hack i masz mnóstwo nisz, tylko trzeba wypatrywać te bez hasła, lub pobrać program Avanced RAR i hasło się usunie. Polecam nauczyć się robić w programie Gimp, bo świetnie tam wychodzą jakieś bannery, które później możesz reklamować.


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - macer - 03-02-2014 10:27

Jak dla mnie lepiej działać tylko na blogu. Wink


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - Dragoner96 - 03-02-2014 11:06

Youtube nie da ci tylu zysków co wypozycjonowany blog
Bez problemu blog PPA wypozycjonować, jednakże musisz być cierpliwy bo SEO to czas i cierpliwość Smile
Sam nie korzystam z yt tylko SEO. Pozdro


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - Matty094 - 03-02-2014 13:55

Zawsze można zrobić takie połączenie SEO + YT .
Czyli zajmujesz się głównie SEO ,a pod postem dajesz filmik z danego hacka . Na YT panuje większa konwersja ,bo ludzie wtedy są przekonani ,że dany hack rzeczywiście działa .
A dając taki filmik pod kazdą niszą na blogu napewno nie zaszkodzi a już napewno zwiększy konwersję Wink

Do filmików polecam Dailymotion ustawiasz sobie jako prywatny i potem masz tam embed kod i wklejasz do posta .
Mam trochę filmików co trzymają na dailymotion jako prywatny i wcale nie są kasowane Wink


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - lemonx33 - 05-02-2014 09:05

(02-02-2014 19:29)harnasiek napisał(a):  Cześć.
Otóż od dwóch dni próbuje swoich sił w PPA.
Pech w tym, że mój komputer nie jest zbyt zdolny do nagrywania rzeczy z pulpitu, w dodatku nie śmiga mi Visual Basic. A na domiar złego, jak wstawiłem jeden filmik, nabiłem mu kilka like i wyświetleń, to youtube się do mnie dopieprzyło.
Pytanie do Was - Jest sens branie się za PPA bez nagrywania filmów na youtube, a skupiać się tylko na blogu? Jeżeli udałoby mi się cokolwiek zarobić w ten sposób to z pewnością pierwsze pieniądze poszłyby na części do komputera.
Licze na szybką odpowiedź, pozdrawiam Wink

Jest sens zarabiac bez promowania yt dm itp, ja samym SEO wypozycjonowalem sie na 1 wyniki w google i caly rok jechalem bez yt i reszty.. zarobek zbazowany na wynikach w google, najlepszy byl sierpien bo prawie 4k zl Big Grin pozycja w google jest lepsza niz w yt, tylko trzeba miec to wszystko wiarygodnie stworzone..


RE: PPA bez Youtube - jest sens? - buKKa2 - 12-02-2014 02:38

no tak na seo trzeba sie znać ale w sumie od czegoś trzeba zacząć :] nikt od razu nie jest mega pro