Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl (/Temat-Sprzedam-poradnik-sprzedazy-na-Allegro-pl-84877)

Strony: 1 2 3 4


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - mireck - 25-02-2014 13:49

Jakie jeszcze sie lapie to rowniez poprosze o poradnik. PW dane do przelewu, pozdrawiam.


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 25-02-2014 13:59

Osoby zainteresowane niech piszą na PW a najlepiej na Gadu-Gadu 13758344


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 25-02-2014 21:24

Zostały ostatnie 2 sztuki Smile
Zainteresowanych zapraszam na PW lub Gadu-Gadu
Pozdrawiam

Została już ostatnia sztuka, kto pierwszy ten lepszy :-)...


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - mireck - 26-02-2014 02:15

Jestem chetny, moglbys na PW wyslac dane do przelewu?


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - lkserwis - 26-02-2014 08:25

Ja jestem chetny rezerwuje. Odezwe sie na pw

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - mireck - 26-02-2014 11:24

Sorki, byłem pierwszy, czekam na dane do przelewu już 2 dzień.. Proszę PW


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - lkserwis - 26-02-2014 13:11

Prosze autora tematu o kontakt, jak pisales mireck to byly jeszcze dwie sztuki, autor edytowal posta :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - Artiis - 02-03-2014 17:22

Tak jak obiecałem, że napiszę później parę słów więcej - tak robię.

Jestem już po 2 kompletnych sprzedażach. Zarobiłem w sumie 35 zł - czyli w 5 dni zwróciło mi się za poradnik oraz mam dla siebie parę zł. Pierwsza kompletna sprzedaż trwała u mnie 4 dni, druga już tylko 1 dzień, wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas i trochę naszej kreatywności - posiadając taką "umiejętność", możemy zarobić ~300 zł msc. Posiadając duży budżet ok. 1500zł, ta kwota z całą pewnością będzie x2 wyższa. Po raz drugi napiszę, że cena adekwatna do jej zawartości - każdy sobie poradzi Wink. Jest trochę konkurencji ale raczej nam tutaj nie przeszkadza bo, jeżeli jesteśmy kreatywni na pewno zarobimy. Chociaż wiadomo, czym mniej osób o tym wie tym lepiej dla nas, dlatego mam nadzieje że autor sprzeda jeszcze 1 sztukę i na tym zakończy Wink. A teraz takie pytanie - kto by nie chciał zarabiać 600 zł na allegro Wink? To taki miły dodatek do naszej pensji.


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - mireck - 02-03-2014 18:18

U mnie konatkt z autorem się urwał, a szkoda bo chciałem zamówić poradniczek ;/ No trudno, życze udanych zarobków Wink


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 02-03-2014 19:35

mireck nie że się kontakt urwał po prostu dużo osób pisało a nie chce aby poradnik rozsyłany był wszędzie... Smile