Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl (/Temat-Sprzedam-poradnik-sprzedazy-na-Allegro-pl-84877)

Strony: 1 2 3 4


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - daniel42na - 02-02-2014 15:45

RECENZJA:

Dostałem poradnik do oceny, co prawda jest on w tej chwili jeszcze odesłany do kilku poprawek ale pisze ze względu na to że mnie potem nie będzię Wink

Metoda allegro oczywiście w stylu "tanio kupie - drożej sprzedam" Wink z tym dodatkiem że wymaga jeszcze kilku dodatkowych czynności aby być na +.
Do zarobku potrzebny jest wkład własny w wysokości niecałych 100 zł, z jednej takiej inwestycji wygenerować będziemy mogli jedną sprzedaż z zyskiem około 20-25 zł.
Konkurencja jest obecnie w liczbie 7 aukcji które stale generują sprzedaż.
Metoda ta nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności i każdy przeciętny earner powinien sobie poradzić.
PS.Ze względu na to że nie sprzedawałem i nie próbowałem tego na własnej skórze, nie moge zagwarantować głową na 100% że zadziała, jednak wszystko wskazuje na to że jest ok.
Powodzenia



RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 02-02-2014 17:10

Poradnik jest już gotowy Smile
Zainteresowane osoby zapraszam do zakupu, tylko 5 sztuk. Pierwsze dwie osoby co zakupią poradnik dostaną go w cenie 20zł, kolejne osoby w cenie 25zł.
Kontakt: PW lub na Gadu-Gadu 13758344

Pozdrawiam


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 12-02-2014 22:42

Nadal aktualne, zapraszam do kontaktu Smile


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 22-02-2014 13:06

Odświeżam :-), dodam że również pomogę osobie która zakupi u mnie poradnik.
Zapraszam do zakupu...


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - Artiis - 23-02-2014 22:19

Kupiłem i wygląda obiecująco. Jak na razie nie sprawdzałem na własnej skórze, ale od jutra zaczynam działać. Użytkownik jest bardzo chętny to pomocy i tłumaczy wszystko jak "krowie na rowie Wink", cena adekwatna do treści. Jak już jedną całą transakcję zrobię napiszę więcej.


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 23-02-2014 22:59

Dodam że sprzedaż nie polega na sprzedaży jakiś kluczy do antywirusów itp.
Inni co to sprzedają zarabiają ponad 1000zł na czysto przy wyróżnionej aukcji co daje większą sprzedaż :-).

Zapraszam bo liczba sztuk maleje :-)


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - dawidekch - 25-02-2014 11:55

Biorę poradnik. Podaj dane do przelewu na alior sync.


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - lkserwis - 25-02-2014 13:14

Tez bym wziol napisz na pw, dane do przelewu itd :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - Maniero - 25-02-2014 13:19

Byłbym zainteresowany, ale takie pytanie. Metoda polega na kupnie przedmiotów i ich sprzedaży. Czy kupujemy od osób fizycznych czy od firm? Czy na dane przedmioty jest możliwość dostana faktury?


RE: Sprzedam poradnik sprzedaży na Allegro.pl - misiaczek25 - 25-02-2014 13:45

Witam, metoda polega na zakup czegoś elektronicznie.
Można to kupić od osoby fizycznej lub od firmy, wiadomo im taniej się zakupi tym więcej się zarobi.
Bardzo bym prosił osoby które są zainteresowany poradnikiem o kontakt na PW lub GG 13758344

Pozdrawiam