Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) (/Temat-Multiclicker-zarabiaj-automatycznie-na-buxach-PTC-Sites-84867)

Strony: 1 2


Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - demoxik - 02-02-2014 01:26

Zarabiaj pieniądze na Multiclickerze: nawet kilka $ dziennie a nawet i więcej!

Nie musisz już mozolnie klikać w reklamy, ten program wyklika je za Ciebie!

Uruchamiasz nawet kilkanaście stronek na raz Smile

Jak używać Multiclicker2?

Jeżeli chcesz zarabiać na MC napisz na tej stronce:

FB FanPage

[Obrazek: piax.jpg]

Jeśli się zarejestrujesz napisz PW lub na Facebooka, aby otrzymać klucz i plugin.

W razie problemów pisz na PW.

Stronka:
FB FanPage

Polub stronę na facebooku i na Google+ (informacja na stronce)

Dzisiejsza płatność z jednej stronki:
[Obrazek: aWI5hE0.jpg]


na facebooku piszcie tam często jestem - przesyłam wszystko co niezbędne Smile : Facebook FanPage

możliwa pomoc przez Teamviever dla osób które nie wiedzą jak korzystać z programu lub mają jakiś problem.


02.12.2014 - Wyszła nowa wersja MC2 2.4.6


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - Jaro070 - 02-02-2014 14:51

Znasz jakieś wypłacalne buxy?


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - Adriano42 - 02-02-2014 14:55

@up

A mało tego na forum masz?


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - hoxies - 02-02-2014 17:03

edit@ juz nic..


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - zarabiaczz - 02-02-2014 17:11

ciekawe

coś Big Grin


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - zarabiaczz - 02-02-2014 18:23

Do każdej strony potrzeba prosić o osobny plugin i key cz daje odrazu wszystkie ?/


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - Xzibin - 02-02-2014 21:45

Używałem tego rok temu i większość buxów była nie wypłacalna Sad. Miałby ktoś linki do dobrych wypłacalnych buxów i pluginy do nich to się zarejestruje


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - demoxik - 02-02-2014 23:39

dodane info


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - modest - 03-02-2014 00:47

dzięki za pomoc! Jesteś wielki!!!

a co do posta hoxiesa to się nie zgadzam, tutaj to przynajmniej pomoże, wytłumaczy

byłem tam na jednej stronce i wszystkich pluginów nie pobierzesz a 1 klucz co 3 godziny można wygenerować i tylko do free pluginów, a na tej stronce masz wszystkie działające pluginy, dużo straciłem czasu na generowanie a najgorzej jak jeszcze plugin nie działał!


RE: Multiclicker - zarabiaj automatycznie na buxach (PTC Sites) - Aralip - 03-02-2014 02:18

Czy za ten program nie dostaje się banów na buxach?