Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DACLIX.com ---->NOWY BUX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DACLIX.com ---->NOWY BUX (/Temat-DACLIX-com-NOWY-BUX-84858)

Strony: 1 2 3 4


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - krzysiek500 - 05-02-2014 15:16

Widze że jesteś na stronie Referral Contest to ja trochę lepszy jestem a adrianos znów wymiata jeden z pierwszychTongue zobaczymy czy stronka płaci jak nie to da się reklamę na niej
[Obrazek: 30ii3w5.jpg]

[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner.png]


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - tutifruti - 05-02-2014 19:42

Życzę powodzenia zatem, dobrze gadasz z tą reklamą, jak jakiś bux przestaje płacić to trzeba go wykorzystać jako platformę reklamową...całkiem sporo refów w ten sposób można zyskać :-)

Miejmy nadzieję, że DaClix będzie płacił do 1mln użytkowników ;-)


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - tutifruti - 06-02-2014 14:22

Około 1000 użytkowników dziennie przybywa...Program rośnie w siłę...niedługo pierwsze doeody wypłatCool


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - klamil - 06-02-2014 14:35

Buxy sa nieoplacalneSmile


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - tutifruti - 08-02-2014 20:03

Już ponad 5000 użytkowników, BUX rośnie w siłę i już wypłaca $$$

@klamil o co chodzi z Twoimi linkami w moim temacie?


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - Darven - 10-02-2014 09:54

Zna ktoś może sposoby na te matomy w tych wszystkich buxach? Sporo punktów idzie na nich zarobić ale nie wiem jak je zrobić. Mam np. zadanie by zarejestrować się w jakiejś grze. Ok rejestruje się ale punktów dalej nie mam, trzeba do jakoś udowodnić czy co? Podobnie z całą resztą gdzie trzeba telefon podawać, ja tam swojego wole nie dawać. Jakie są najlepsze sposoby na te matomy??


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - tutifruti - 10-02-2014 20:10

Tam gdzie telefon trzeba podawać to zwykłe oszustwo, jeśli później nie wyłączysz subskrypcji a masz tel. na abonament to zapłacisz słono...ja wogóle matomów nie robię, czasem tylko zadania więc nie pomogę.


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - adampl - 11-02-2014 09:00

Dzisiaj wchodzę na DaClix i zero reklam jest do wyświetlenia. 327 poleconych i jak ja mam zrobić min 4 kliknięcia.
Wiadomość do supportu już poszła, ciekawe co odpiszą

Edit: błąd już naprawiony, wszystkie reklamy wyświetlają się prawidłowo


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - tutifruti - 11-02-2014 23:14

:-)

A bux pedałuje do przodu, już ponad 8k członków (nie obrażając przy tym damskiej części publiczności ;-) ) Wypłacone już około 150$.... opłaca się poświęcić trochę czase na buxa i reflinka w parę miejsc wkleić?


RE: DACLIX.com ---->NOWY BUX - adampl - 14-02-2014 18:14

Pierwsza wypłata od DaClix.

[Obrazek: 2lep.jpg]