Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurencja dla Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Konkurencja dla Zarabiam.com (/Temat-Konkurencja-dla-Zarabiam-com-84844)



Konkurencja dla Zarabiam.com - DeI - 01-02-2014 20:32

Są jakieś duże fora konkurencyjne dla Zarabiam.com tematyka to oczywiście zarabianie w sieci?

Przelotem trafiałem na te strony ale wydaje mi się że zarabiam.com jest największym forum tego typu.

Pozdrawiam


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - malpa2 - 01-02-2014 21:15

było lockerz ale ono umiera bo ludzie przenieśli sie na inne ;p


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - Majka - 01-02-2014 21:29

Zarabiam.com już dawno zlikwidowało konkurencję Tongue


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - DeI - 02-02-2014 01:06

(01-02-2014 21:15)malpa2 napisał(a):  było lockerz ale ono umiera bo ludzie przenieśli sie na inne ;p

Inne ale wychodzi że na mało zorganizowane chyba że to inne to zarabiam.com Tongue

Edit: Znalazłem Biznesforum.pl są tam ciekawe tematy np. zakładanie serwisu aukcyjnego. Nic nie mam do zarabiam.com bardzo dużo się tu dowiedziałem ale nie wszystko tu znajdę albo jest to w dziale dla Elity.


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - Nortix - 02-02-2014 03:36

W sieci wala się wiele forum o zarabianiu w internecie ale są one SŁABE 90% tematów jakie tam znajdziemy to są kopie z tych bardziej znanych for (chyba tak to się odmienia Big Grin) albo tylko ja na takowe trafiałem. Poza tym można by powiedzieć że ZC jest gigantem wśród for o zarabianiu w internecie.


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - DeI - 02-02-2014 04:40

Mi chodzi tylko o takie na których znajdę wartościowe tematy na Biznesforum.pl natrafiłem na takie tematy dotyczące portali aukcyjnych na jakie tutaj ja nie trafiłem. Nawet takie Darkwarez ma większą konkurencję niż nasze forum o zarabianiu Big Grin.

A monopolizm to zło do niczego dobrego nie prowadzi patrz Facebook.com Alledrogo.pl


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - Adriano42 - 02-02-2014 08:04

A zarabiam.pl Big Grin


RE: Konkurencja dla Zarabiam.com - DeI - 02-02-2014 17:05

Super że po kliknięciu na to samo forum trafiam tutaj Tongue