Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube usunęło mi filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube usunęło mi filmy (/Temat-YouTube-usunelo-mi-filmy-84824)



YouTube usunęło mi filmy - lukasz_cfc - 01-02-2014 17:45

Witam. W zarabianiu poprzez PPA jestem świeży. Zacząłem od wrzucania filmów na YT. Miałem wrzucone dwa filmy i jeden z nich YouTube usunął mi z powodu naruszenia jakichś wytycznych. Po jakimś czasie wrzuciłem go ponownie no i było ok. Ostatnio utworzyłem blog i tam również chciałem wstawiać swoje filmy z YT. Dzisiaj dodałem kolejny film. Może po godzinie został usunięty razem z tym co wcześniej znowu z tego samego powodu. 1 pozostał nietknięty. Dodatkowo dostałem teraz blokadę konta na 2 tygodnie. Chciałbym się zapytać dlaczego moje filmy moga być usuwane? Czy na każdy film powinienem robić kolejne konto?


RE: YouTube usunęło mi filmy - dondoonsie - 01-02-2014 17:57

-3 filmy max na jedno konto
-twórz konta z różnych IP
-loguj się przez chrome jako incognito (ctrl shift n)
-po dodaniu filmu wyloguj się z konta i nigdy więcej się na nie nie loguj
-ja tworzę jedno konto youtube dziennie
-nie dodawaj na bloga filmów z youtube tylko najlepiej wrzucaj na serwer i bezpośrednio z bloga lub przez dailymotion
-filmy które były usunięte, zmieniaj ich długość choćby o 3 sekundy jest do tego program Youtube Video Bytes Changer.
-jak ci filmy padają to nie dołuj się, mi kiedyś padło na raz prawie 30 filmów (pamiętaj tylko wytrwali dochodzą do wysokich zarobków)


RE: YouTube usunęło mi filmy - lukasz_cfc - 01-02-2014 18:22

No ok postaram się do tego zastosować. Ale skoro na bloga lepiej nie dodawać filmu z yt to czy w opisie na yt dodawać link do bloga?


RE: YouTube usunęło mi filmy - Zieciu - 01-02-2014 18:26

(01-02-2014 18:22)lukasz_cfc napisał(a):  czy w opisie na yt dodawać link do bloga?

jak najbardziej w opisie możesz/powinieneś dodać link do wpisu z daną niszą na blogu


RE: YouTube usunęło mi filmy - lukasz_cfc - 02-02-2014 14:19

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak zakładać wile kont do yt. Teraz za każdym razem gdy chce stworzyć nowe konto Google chce weryfikacji przez telefon.


RE: YouTube usunęło mi filmy - comanche - 07-02-2014 12:37

Jak masz zmienne ip to nie ma takiego problemu.