Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry online a zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gry online a zarobek (/Temat-Gry-online-a-zarobek-84812)

Strony: 1 2


Gry online a zarobek - Warr - 01-02-2014 13:25

Witam! Szukam jakiś gier na których można zarabiać grając online np. sprzedając złoto, tak jak kiedyś Tibia czy Metin2. Za tytuły dam reputy Smile


RE: Gry online a zarobek - Admin - 01-02-2014 13:27

W ubiegłym roku dziesiątki tysięcy miesięcznie na diablo3, 100% legalnie przez sklep zintegrowany z grą, teraz z pewnością trudniej ale na pewno dalej da się spieniężyć czas gry.

Co do reszty to wystarczy wejść na allegro i posortować zakładę gry online...
http://allegro.pl/gry-online-mmo-45715?order=qd


RE: Gry online a zarobek - Sauer - 01-02-2014 13:39

Diablo 3, WoW, World of Tanks, plemiona. Osobiście swojego czasu zarabiałem też na Conquer Online, ale nie wiem jak to jest dzisiaj, z tego co wiem gra nie straciła raczej na popularności.


RE: Gry online a zarobek - venzer - 02-02-2014 10:34

Swojego czasu zarabiałem na Lineage 2 sadzę że nadal jest popyt


RE: Gry online a zarobek - DarkKiller - 02-02-2014 11:18

Zarabianie legalnie to tak jak admin napisał Diablo 3 a plemiona, metin2 itp. To już zalicza się do nielegalnych...


RE: Gry online a zarobek - bidulka - 20-02-2014 22:28

To grając w gry można jednocześnie zarobić? To ja też tak chce...Wink


RE: Gry online a zarobek - ascanio - 20-02-2014 23:26

W sumie nie gram już od ponad dwóch lat, ale wydaje mi się, że w większości gier mmo da się coś spieniężyć. Czasami mniej, czasami bardziej legalnie. Problem tylko z popytem. Osobiście wybierałbym tytuł, w które obecnie gra sporo osób. Ciężko mi jednak coś zapodać, bo już dawno przestałem się orientować w rynku. Aczkolwiek znajomy mówił mi ostatnio, że nadal wyciąga kilka stówek miesięcznie na sprzedaży złota z Tibii.

(20-02-2014 22:28)bidulka napisał(a):  To grając w gry można jednocześnie zarobić? To ja też tak chce...Wink
Wystarczy trochę pogooglać i znajdziesz jakiś sposób. Na początek podrzucam takie zestawienie: Zarabianie na grach


RE: Gry online a zarobek - encore26 - 21-02-2014 02:34

Goldentowns zarabiasz na wydobywaniu surki, złota itp.Jest temat na forum Smile
Podaje reflinka, jeśli nie chcesz to możesz zarejestrować się z czystego konta, wtedy procent który i tak będziesz musiał zapłacic trafi do losowo przydzielonego gracza.

http://www.goldentowns.com/?i=153995


RE: Gry online a zarobek - nokira - 21-02-2014 02:53

Z tego co wiem, dużo osób zarabia na metinie. Ale jak chcesz to możesz zarabiać na każdym mmo. Jest wiele skupów golda do każdej gry od wow'a i diablo do maplestory czy flyfa. Wystarczy poszukać, ale niestety ciężko jest zarobić na tym dużo a żeby wbić lvl na którym cokolwiek zaczniesz zarabiać miną 2 miesiące spokojnie.


RE: Gry online a zarobek - szufliko - 21-02-2014 06:14

wejdz sobie na allegro i tam patrz w dziale wg najpopularniejszychWink