Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie filmów przez YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Usuwanie filmów przez YouTube (/Temat-Usuwanie-filmow-przez-YouTube-84803)



Usuwanie filmów przez YouTube - Gumis04 - 01-02-2014 11:24

Hej wszystkim.

Mam pewien problem z serwisem YouTube. Konkretniej omówie problem na podstawie jednego z moich filmów wrzuconych na YT.

Zarabiam metodą PPA i mam pewną dochodową nisze dzieki której nieźle $ wpadają.

Plik niszowy promuje za pomocą własnie stworzonego filmiku na YT.

Miałem już ponad 3 tys wyświetleń tego filmu na YT i przynosił naprawde dobry zysk. Problem w tym ze youtube mi go usuneło co sie często zdaża ale najgorsze jest to ze po ponownym wrzuceniu filmu na youtube , film utrzymuje sie jakies 10 minut i zostaje usunięty. Tworzyłem nowe konta, modyfikowałem film, tytuł, tagi no wszystko co jest możliwe i dalej to samo.

Macie jakieś wskazówki jak mam sobie z tym poradzić???? Przeczytałem mase poradników ale w nich jest praktycznie to samo i wcale nie są pomocne. PROSZE O POMOC>


RE: Usuwanie filmów przez YouTube - jaro225 - 01-02-2014 15:42

Zapewne konkurencja ostro pilnuje i flaguje twój filmik.
Miałem dokładnie tak samo i dałem sobie spokój.


RE: Usuwanie filmów przez YouTube - paw9191 - 01-02-2014 16:56

haha mi usuwają nawet jak tylko wrzuce i nic z nim nie zrobie i będzie na nim 5 wyświetleń. teraz naprawdę mam taką nagonkę z ich strony że ja pier... musze szukać innych sposobów. Co najlepsze jeden filmik który jest praktycznie taki sam ma 50k wyświetleń i dalej jest i nikt go nie zablokuje. powalone to


RE: Usuwanie filmów przez YouTube - alizen - 01-02-2014 20:58

spróbuj skrócić go o 3s


RE: Usuwanie filmów przez YouTube - GoodLecki - 01-02-2014 23:33

....+ zmodyfikowac tytuł i wrzucić na konto założone z innego ip niż zwykle Big Grin