Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieć reklamowa na bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Sieć reklamowa na bloga (/Temat-Siec-reklamowa-na-bloga-84798)



Sieć reklamowa na bloga - marian381 - 01-02-2014 10:59

Witam

Szukam sieci reklamowej na bloga, aktualnie korzystam z adsense, ale naczytałem się na forum dużo narzekań. Mam czyste sumienie, jednak nie chcę żeby okazało się przy wypłacie, że jej nie dostanę zwłaszcza, że do wypłaty mam jeszcze daleko bo blog jest raczej kameralny jak na razie i uzbieranie takiej kwoty zajmie kilka miesięcy. Dlatego szukam jakiejś sprawdzonej firmy oprócz adsense. Zainteresowałem się gameflow, ale chciałbym połączyć to z jakąś kampanią wyświetlającą standardowe reklamy.

Będę wdzięczny za propozycje.


RE: Sieć reklamowa na bloga - venzer - 01-02-2014 12:33

Ja polecał bym bardziej coś w stylu Adtail lub CPM.
Jeżeli masz tematycznego bloga spróbuj znaleźć jakieś programy partnerskie pod tematykę np z Netsales


RE: Sieć reklamowa na bloga - marian381 - 01-02-2014 13:47

Adtaily odrzuciłem już na początku bo mają niezbyt ładne reklamy i mało można zarobić. Te, które podałeś są raczej nastawione na CPL, wolałbym jednak płacenie za kliknięcia. Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie tematem. Może to ułatwi kolejne propozycje, mój blog jest o tematyce filmowej, a ściślej mówiąc o wydaniach Blu-ray i dvd.


RE: Sieć reklamowa na bloga - Sauer - 01-02-2014 13:54

Nie myślałeś nad przejściem na rozliczenie PPL? Musiałbyś tylko odpowiednio dostosować kreację reklamową, do tematyki Twojej strony. Z autopsji wiem, że sprawdza się to lepiej, aniżeli reklamy rozliczane za kliknięcie. Jeśli się zdecydujesz, wejdź w program novem, netsales, ewentualnie afiliant, korzystam z trzech i uważam je za najlepsze.


RE: Sieć reklamowa na bloga - marian381 - 01-02-2014 14:06

Z novem próbowałem, ale nie mają żadnych programów w kategorii film. Z tego co widzę to żadna z tych firm nie proponuje kampanii w mojej kategorii. Zna ktoś jakieś firmy, które współpracują z merlin.pl, empik, mediamartk? lub innymi sklepami z tej branży?


RE: Sieć reklamowa na bloga - Sauer - 01-02-2014 14:16

http://siecipartnerskie.info/ - może na tej stronie znajdziesz jakiś odpowiedni dla siebie program, ew. sieć partnerską.