Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalnosc PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Legalnosc PPA (/Temat-Legalnosc-PPA-84793)



Legalnosc PPA - szufliko - 01-02-2014 09:59

Wszedlem na forum prawne i naczytalem sie tam szatanskich rzeczy na temat PPA, ze to oszustwo i inne... A wy co o tym sadzicie?


RE: Legalnosc PPA - bodek7654 - 01-02-2014 10:21

Wystarczy zamiescic odpowiednie informacje na stronie najlepiej utworzyc podstrone "terms od service" wyjasnic dzialanie strony , ze jest to działalnosc np promocyjna gier i wszystkie zawarte elementy na stronie maja cel humorystyczny i nie ponosisz odpowiedzialnosci za jakiekolwiek działania na stronie przez osoby trzecie, pod kazdym postem zamieszczasz informacje ze przegladajac strone i uzywajac ich skladnikow zgadzasz sie z terms of service obowiazujacej na tej stronie , jezeli ktos uzna ze naruszasz prawa autorskie poprzez wykorzystywanie grafik czy innych elemntow zawsze mozna zaznaczyc w terms of service ze uzywane sa w celu "uczciwej konkurencji" i niewykorzystujesz ich w celach komercyjnych tylko i wylacznie w celach promocyjnych np. tytulow gier , jezeli mimo nadal ktos bedzie nadal uwazal ze naruszasz prawa autorskie nalezy dany post usunac dla swietego spokoju.

Niewiem czy wiesz ale kazde działanie w sieci , ogladnie filmow , slcuhanie muzyki z serwisow Youtube rowniez narusza prawa autorskie i grozi odpowiedzialnosc dlatego wystarczy jak kazda taka strona np. filmy online kinomaniak.tv mial zamieszczone ze wszystkie umieszczone w serwisie filmy sa uploadowane zamiesznacze przez ich uzytkownikow ktorzy posiadaja do nich prawa autorskie [beka] , bral kasiore za konta premium i nieponosil odpowiedzialnosci , jezeli ktos zglaszal film usuwali go i tyle , niemogli ich ukarac poniewaz filmy nie znajdowaly sie na ich serwerze tylko na serwerze darmowego przechowania plikow audio i video putlocker . Na tej samej zasadzie mozna utworzyc strone PPA, bez zachowania inforamcji ktore podalem wyzej lamiesz prawo.


RE: Legalnosc PPA - TastemanPL - 01-02-2014 22:25

Ja na stronach wix na których mam niszę na dole piszę oczywiście po Angielsku. Strona w trakcie testów. Proszę nie pobierać żadnych plików. Tyle


Odp: Legalnosc PPA - asiorek - 01-02-2014 22:35

Dokladnie :-) bardziej rzekl bym ze to wykorzystywanie glupoty ludzkiej:-) a oni raczej nie moga nic ci zrobic bo sami chcac lamac zabezpieczenia gier itp

Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Legalnosc PPA - alizen - 02-02-2014 00:06

Popatrz na to innym swiatłem Oni pobiorą plik od ciebie i stracą 0-20$ z własnej chęci, nikt ich nie zmusza. Oni chcą okradać firme która ma tą gre do której mamy hack.


Odp: Legalnosc PPA - asiorek - 02-02-2014 00:10

Ktorego tak naprawde nie mamy /tro2


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Legalnosc PPA - TastemanPL - 02-02-2014 00:12

To ty jesteś wybawcą i jeszcze kasę od EA Sports powinieneś dostać bo ktoś kto chce dostać key za darmo zostaje pouczony na swojej głupocie.


RE: Legalnosc PPA - szufliko - 02-02-2014 08:00

ok Wink
Tez mam.strone na wix.com