Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OkPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: OkPay (/Temat-OkPay-84783)

Strony: 1 2


OkPay - duzyBOB - 01-02-2014 01:00

Nie wiecie kto wymienia z http://www.okpay.com na przelewy polskich bankow ? mam problemy u nich z weryfikacja poniewaz nie osiadam zadnych papierkow potwierdzajacych moje zamieszkanie...


RE: OkPay - xardas1020 - 01-02-2014 07:55

sprzedaj walutę z okpay na i-transfer.pl
a od nich wypłacisz sobie na swoje konto bankowe Smile


RE: OkPay - duzyBOB - 01-02-2014 09:36

A jak to zrobić bo nie widzę takiej opcji nigdzie smutny


RE: OkPay - xardas1020 - 01-02-2014 09:50

(01-02-2014 09:36)duzyBOB napisał(a):  A jak to zrobić bo nie widzę takiej opcji nigdzie smutny

rejestrujesz konto na i-transfer

rejestracja tutaj :

http://i-transfer.pl/rejestracja?ref=1364b9407225888

po założeniu konta wchodzisz w zakładkę :

transakcje - dodaj ofertę - chcę sprzedać - walutę i wypełniasz wszystkie pola zaznaczając jakie konto, jaka waluta itp idt


popatrz pierwsze w ofertach sprzedaży po ile chodzi waluta z okpay ( daj wtedy cenę niższą o 2-3 gr wtedy sprzedasz szybko Smile

po wystawieniu oferty sprzedaży czekasz aż ktoś będzie chętny zakupić ( otrzymasz wtedy e-mail z informacją)

wtedy wchodzisz na konto, akceptujesz ofertę ( otrzymasz dane do przelewu, robisz przelew i czekasz na potwierdzenie, potwierdzenie automatycznie dodaje też pln na twoje konto za sprzedaną walutę w i-transfer a wtedy z i-transfer zlecasz wypłatę na swoje konto bankowe Smile


RE: OkPay - duzyBOB - 01-02-2014 10:05

zobaczymy jak to jest jak zweryfikuja mi konto bo przelewy w dni robocze Sad


RE: OkPay - xardas1020 - 01-02-2014 10:13

(01-02-2014 10:05)duzyBOB napisał(a):  zobaczymy jak to jest jak zweryfikuja mi konto bo przelewy w dni robocze Sad

weryfikacja na i-transfer była na numer telefonu, przychodził sms ( nie wiem czy się coś zmieniło)
tak w weekendy nie przelewają, ale zamienisz pieniądze z okpay na polski bank Smile


RE: OkPay - duzyBOB - 01-02-2014 15:40

tak, weryfikacja polega na tym ze robisz przelew z konta na ich za min 1 PLN i to jest jako weryfikacja


RE: OkPay - xardas1020 - 01-02-2014 15:50

(01-02-2014 15:40)duzyBOB napisał(a):  tak, weryfikacja polega na tym ze robisz przelew z konta na ich za min 1 PLN i to jest jako weryfikacja

to jak widać nastąpiły zmiany
bo moja weryfikacja przy zakładaniu konta to był sms na podawany numer telefony w formularzu rejestracyjnym


RE: OkPay - duzyBOB - 03-02-2014 14:03

Mam takie pytanie czy opcja "KUPNO " to znaczy ze ktos chce kupic odemnie czy ja od kogos bo nie chce eby potem nie bylo nieporozumienia


RE: OkPay - xardas1020 - 03-02-2014 22:07

(03-02-2014 14:03)duzyBOB napisał(a):  Mam takie pytanie czy opcja "KUPNO " to znaczy ze ktos chce kupic odemnie czy ja od kogos bo nie chce eby potem nie bylo nieporozumienia

kupno to ktoś wystawia ofertę, że chce zakupić daną ilość waluty na dany e-portwel

jeśli np odpowiada ci czyjaś oferta zakupu wtedy możesz dokonać sprzedaży w opcji kup

jeśli natomiast nie ma dla ciebie żadnej interesującej oferty w opcji kup to wtedy wystawiasz sam w opcji sprzedam
krok po kroku opcję sprzedam masz rozpisaną w jednym z moich wcześniejszych postów w tym temacie Smile