Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu (/Temat-Jak-uzbierac-pewna-ilosc-klikniec-na-Likeplus-eu-84780)

Strony: 1 2


RE: LikePlus Clickback działa to? - Radi98 - 06-02-2014 20:36

Ok transfery przyszły mi na email ja czekam jeszcze na doładowanie i zestaw lampek Led

Temat można zamknąć Wink


RE: LikePlus Clickback działa to? - Domin016 - 12-02-2014 20:46

Dodam, że wszystko OK. Dostałem już 3 nagrody w dość szybkim tempie i czekam na dalsze Jerk2


RE: LikePlus Clickback działa to? - Radi98 - 22-02-2014 19:06

REFFF

Mam nowe Pytanie, a nie chcę zakładać nowego tematu.

No to tak zastanawiam się jak można wziąść taką koszulkę czy głośniki, na które od tygodni poluje.
Wiem, że dużo osó już te koszulki czy głośniki wzięło ale jak?
Ostatnio zrobiłem nowe konto wszystko od nowa nowy fb konto i zaczynam doszłem do 1650 kliknięć i FanPage się skończyły, również skończyło się G+,a pisze w statystykach, że jest 42k FP i 13k G+.

No to myślę to możę zależy od konta no to znowu nowe wszystkie konta i 1 dzień 900 kliknieć uzbierałem wymieniłem na abonament Pro i 2 dzień myślę już że teraz spokojnie uzbieram a tu kończą się mi przy 800 kliknięciach wtf?
Jak ktoś może niech pomoże Big Grin Możę niech się udzielą Ci którzy uzbierali np. na koszulkę jak to zrobili??


RE: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - kwalczyk002 - 08-03-2014 13:24

Z tego co wiadomo to jest ~3 tyś stron aktywnych. Wiadomo, że z dnia na dzień ubywa lub przybywa, ponieważ nowi dochodzą a innym się kończą pkt. 1go dnia najwięcej nabijesz kliknięć, później już nie masz szans na zdobycie nagrody Smile


RE: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - galski.pawel - 09-03-2014 13:55

Mi się udało maksymalnie 2.5k z kawałkiem wyklikać z jednego konta w ciągu dnia.


RE: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - wiezaawieza - 09-03-2014 17:35

Ja dzisiaj jestem 8 Smile

8. Ksawi Ksawinski 555 , a najlepszy jest co ma 1160 Wink Ale to mój drugi dzień tutaj, a wczoraj bana dostałem Tongue


RE: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - sznapi123 - 09-03-2014 19:57

Musisz zresetować konto i pod innego fb przypisać i znowu są nowe strony Smile


RE: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - Radi98 - 09-03-2014 21:43

Jak się resetuje konto?


RE: Jak uzbierać pewną ilość kliknięć na Likeplus.eu - sznapi123 - 10-03-2014 20:49

Ale jbc to starego fb już nie możesz przypisać
Zarządzaj kontem>Zresetować moje konto.
Nowe konto musi mieć 150 znajomych 4