Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BettCoin SCAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BettCoin SCAM (/Temat-BettCoin-SCAM-84765)



BettCoin SCAM - Jap - 31-01-2014 19:53

Witam

Przedstawiam dzis nowy program, ktory pojawil się 6 dni temu.
BettCoin oferuje solidną konstrukcję połączoną z dobrze wykonanym planem inwestycyjnym.

Po otwarciu programu widać ładnie dostosowany h-skrypt, co wraz z dobrze wykonaną konstrukcją sprawia dobre pierwsze wrażenie.

Nie mogę zrozumieć dwoch rzeczy na stronie BettCoin . Dlaczego w dziale "o nas" można przeczytać o zabezpieczeniach SSL?
Druga rzecz to, dlaczego wiadomości i strony FAQ są tylko w języku rosyjskim.

Ogólne moje wrażenie jest bardzo dobre. Podoba mi się, że projektant BettCoin działa dobrze i wszystkie szczegóły tego projektu wyglądają naprawdę solidnie. Dodam, że banery tego projektu są dobrze zaprojektowane, a to po prostu mówi, że administrator spędził duzo czasu na pracy nad tym projektem.
BettCoin jest dostępny w języku angielskim i rosyjskim, co jest naprawdę dobre, to tylko pomaga na przyciągnięcie więcej ludzi, którzy chcieliby uczestniczyć w programie

Plany inwestycyjne w BettCoin są bardzo dobrze wykonane. Przede wszystkim muszę powiedzieć, że są cztery plany inwestycyjne i w zależności od kwoty inwestycji będzie można wybrać żądany plan inwestycyjny. Odsetki wypłacane są 7 dni w tygodniu, co pozwala nam osiągnąć zysk szybciej.

W pierwszym planie inwestycyjnym można inwestować już od 10 dolarów do 400 dolarów, w tym planie zarobimy 1% dziennie przez 15 dni. W końcu dostaniesz 15% zysku, to nie jest dużo, ale muszę powiedzieć, że zainteresowanie jest niższe - większa szansa, aby zarobić.
Drugi plan inwestycyjny jest już dłuższy i trwa dokładnie 35 dni i oferuje 1,3% codziennie. Na drugim planie można inwestować już od 401 dolarów do 3500 dolarów.
Jeśli jesteś poważnym graczem i chcesz inwestować więcej niż 3500 dolarów przychodzą dwa kolejne plany inwestycyjne dla Ciebie. "BET-PROF" plan inwestycyjny, ktory pozwala Ci inwestować już od 3501 dolar do $ 8000, 1,9% dziennej stopy procentowej przez 75 dni.
Wreszcie w ostatnim planie można inwestować do 20.000 dolarów z 2,6% na dobę, ale minimalna inwestycja wynosi 8001 $.

Dla ostatnich dwóch planów "BET-PROF" i "BET-VIP" istnieje możliwość wycofania się z inwestycji po upływie 60 dni, więc nie trzeba czekać do samego końca swojego okresu inwestycji.
Podobnie jak w wielu innych projektach również w BettCoin można uzywac funkcji compouding, choć zawsze jestem absolutnie przeciwny. Jeśli chcesz korzystac z compouding to tylko w dwoch pierwszych planach. Proszę nie używać tej funkcji do innych planów, bo można stracić dużo.

W BettCoin możliwe jest inwestowanie z szerokiej gamy procesorów płatności, takie jak Perfect Money, EgoPay, PAYEER i niektórych innych opcji płatności jakie są popularne głównie w krajach niemieckojęzycznych, jak Webmoney , Yandex i QIWI.

Wypłaty są instant, ale pamiętaj, że należy potwierdzić płatność przed otrzymasz pieniądze w e-currecny wallet. Można zrozumieć, co mam na myśli , gdy będziesz próbować wyplacic pieniądze.

BettCoin oferuje 7% za poleconych pierwszego poziomu i 2% na drugim poziomie. 7% jest nieco powyżej średniej tego co zazwyczaj oferują programy HYIP. Myślę, że to jest po prostu dobre i pomoże rozreklamowywac ten program.

Domena na BettCoin jest wykupiona na cztery lata, to po prostu oznacza, że administrator zainwestował trochę więcej pieniędzy w rozwój.

czysty link: https://bettcoin.com/

reflink: https://bettcoin.com/?user=ljarek


RE: BettCoin - Jap - 18-02-2014 21:18

po 15 dniach cyklu otrzymalem dzis wypatę. Depozyt zwrocony, wyplata w trybie instant.


RE: BettCoin - Jap - 28-02-2014 18:44

cieszy się ten kto zainwestowal w ten program Wink