Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likesfast.com - zarabianie na like itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Likesfast.com - zarabianie na like itp (/Temat-Likesfast-com-zarabianie-na-like-itp-84716)



Likesfast.com - zarabianie na like itp - czerwony03 - 31-01-2014 10:22

Metoda jest niesprawdzona, ale w 100% moja.

Kilka dni temu przeglądałem Google w poszukiwaniu stron zajmujących się "exchange like", czyli wymianą like, komentarzy itp. Rozumiecie o co chodzi? Smile

Wpadłem na Likesfast.com
Do rejestracji skłonił mnie layout strony - identyczny co do addmefast.com

Z wyjątkiem nazwy te strony są praktycznie identyczne.
Ale, na Likesfast.com zarobione "kredyty" można zamienić na gotówkę, która później teoretycznie można wypłacić.
Limit wypłaty to 10$.
50 kredytów = 0.01$
Na start otrzymujemy 0.5$.
Za każdą rejestracje z refa - 0.25$.
Do wypłaty potrzebujemy:
1. 47500 kredytów.
2. 38 rejestracji z refa.

EDIT:
Oczywiście, żeby życie nie było takie piękne, aby ref został zaliczony - użytkownik musi dokonać 50 "exchange".
Czyli nabic trochę kredytów i wystawić własną stronę którą użytkownicy zalajkuja etc. 50 razy...

Co do automatycznego zarabiania, po lekkiej modyfikacji pasują iMacra do addmefast.

Nie szukałem dowodów wypłaty.
Nie zabrałem jeszcze dość kredytów na wypłatę.

Jeśli ktoś coś o tej stronie wie, niech nie boi się powiedzieć.

Linki:
Zwykły - http://likesfast.com/
Ref - reflink

Jeśli chcecie pomóc w sprawdzeniu tej strony, to proszę o rejestrację z reflinka, a następnie wystawienie jakiejś stronki i zgarnięcie 50 like itp.

PS. Wiem że "nowych" na tym forum traktujecie z przymrużeniem oka, ale mam nadzieję, że uda mi się tutaj rozwinąć skrzydła Wink.


RE: Likesfast.com - zarabianie na like itp - Szym87 - 25-03-2014 20:18

Zarejestrowałem się godzinę temu, nabiłem 400 punktów w jakies 15 minut, sporo zabawy z tym. Szkoda że website hits nie działa tylko alll ręcznie. Troche poklikam zobaczymy czy pójdzie na tym coś zarobić


Likesfast.com - zarabianie na like itp - Hybrid1990 - 08-09-2019 10:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.