Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak filmu w wyszukiwaniach YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Brak filmu w wyszukiwaniach YT (/Temat-Brak-filmu-w-wyszukiwaniach-YT-84671)



Brak filmu w wyszukiwaniach YT - LikeIt - 30-01-2014 13:39

Witam!

Dodałem na YouTube 3 dni temu film z niszą do PPA. Wszystko jakoś to poszło, przebiłem się przez 301views za pomocą SYV a teraz zaczynam lajkować i komentować ten filmik za pomocą addmefast i u2bviews (10komentarzy, 30 like na dany moment). Ku mojemu zdziwieniu mojego filmiku nadal nie ma w wyszukiwaniach youtube. Kiedy sytuacja mojego filmu się zmieni i co mogę zrobić by to się stało?

Przecież filmy powinny być widoczne w wyszukiwaniach od razu po uploadzie. Sprawdzałem nawet 100 pierwszych stron programem, czy jest tam mój film, lecz go nie ma...


RE: Brak filmu w wyszukiwaniach YT - Zieciu - 30-01-2014 19:05

może dodałeś film jako prywatny? z drugiej strony jeśli mogłeś go promować za pomocą SYV to jest to raczej nie mozliwe


RE: Brak filmu w wyszukiwaniach YT - LikeIt - 30-01-2014 20:44

Aż taki bystry to nie jestem żeby ustawiać filmik jako prywatny Wink Też mnie to dziwi, na dany moment 570views i nadal nie ma filmiku w wyszukiwaniach, dopiero po wpisaniu całej nazwy coś znajduje.


RE: Brak filmu w wyszukiwaniach YT - draksone - 31-01-2014 00:11

No to beznadziejny,opis,tagi.Tak wgl. to chcesz być w top1 yt z 570 wyswietleniami ? Nawet jak ci się to uda to konkurencja po kilku godzinkach sprawi,że twój filmik zniknie w czeluściach youtuba Jerk