Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! (/Temat-Paten-na-zmiane-nazwy-Strony-FB-i-laczenie-stron-84659)



Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - lenrok - 30-01-2014 10:02

x


RE: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - Qwik - 30-01-2014 10:10

Zły dział kolego.


RE: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - lenrok - 30-01-2014 10:18

Bądź tak dobry i podaj mi dział w którym mogę dodać ten o to post. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam Qwik'a Smile


RE: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - Qwik - 30-01-2014 10:18

http://zarabiam.com/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24


RE: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - Ty27mek - 30-01-2014 10:25

Ku..., brałem udział w ogarnianiu tego na grupie SM, a tutaj ktoś wylatuje ze sprzedażą.

Tak więc: zmiana kategorii FP - najlepiej coś w stylu sklepu, baru, etc.,
następnie na głównej stronie FP pod okienkiem z informacjami "zaproponuj zmiany",
następnie z kilkunastu, kilkudziesięciu dobrych multi ze zmiennymi IP, w różnym czasie, bądź też za pomocą znajomych w polu "Nazwa strony" wpisywać nową propozycje dla nazwy.

Po pewnym czasie w Panelu Administracyjnym FP pojawia się informacja o tym, że jest taka i taka propozycja z zapytaniem, czy jest słuszna i chce być wprowadzona do realizacji.

Ot cały sekret...


RE: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - draksone - 30-01-2014 10:30

Co do zmiany nazwy to już od dawna na różnych forach o tym było.Ale jeśli chodzi o łączenie stron to o ile mi wiadomo facebook to wycofał.


RE: Paten na zmianę nazwy Strony FB i łączenie stron! - surfer0700 - 30-01-2014 10:32

(30-01-2014 10:18)lenrok napisał(a):  Bądź tak dobry i podaj mi dział w którym mogę dodać ten o to post. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam Qwik'a Smile

Nie masz wystarczającej ilości postów aby sprzedawać na forum.
Temat przenoszę do kosza.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.