Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bony od Betgang.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bony od Betgang.pl (/Temat-Bony-od-Betgang-pl-84652)



Bony od Betgang.pl - Betgang.pl - 30-01-2014 00:31

Oferta dla użytkowników forum Zarabiam.com

Świat płatnych typów bukmacherskich jawi Ci się jako nieznany i groźny? Pełen oszustów, wyłudzaczy, barwionych archiwów i sfałszowanych kuponów? I bardzo dobrze Ci się jawi, gdyż tak wyglądają z reguły polskie realia.

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak wygląda INNY ŚWIAT płatnych typów, zapraszam po odbiór darmowych bonów do serwisu www.betgang.pl
Bonem można zapłacić za zakupy abonamentów typerskich któregoś z typerów Betgang.
Z naszym bonem dotkniesz świata płatnych typów, poczujesz jego smak i realia. To ważne, aby Twój kontakt z typami zawodowymi wyglądał tak jak w Betgang, przyglądając się najwyższym standardom będziesz mógł w przyszłości uniknąć wielu pułapek, jakie na niedoświadczonych graczy stawiają serwisy scamerskie.

Zapraszamy po odbiór darmowych bonów. Bon można zrealizować natychmiast po jego otrzymaniu, jego ważność to 30 dni.
Bonów do rozdania mamy 50, myślę więc, że najuczciwiej będzie, jeśli w temacie powstanie lista chętnych zgodnie z zasadami, kto pierwszy, ten lepszy.

Jeśli akcja "Poznaj prawdziwy świat płatnych typów na koszt Betgang" spotka się z zainteresowaniem, nie wykluczamy zwiększenia nakładu promocyjnych bonów do rozdania w najbliższym czasie.


RE: Bony od Betgang.pl - Kurus92 - 30-01-2014 00:43

Sam gram na zakładach z dobrym skutkiem,dlatego chętnie sprawdzę i jestem chętny na wypróbowanie portalu.


RE: Bony od Betgang.pl - Krissu - 30-01-2014 00:47

Również chętnie przetestuję. Smile


RE: Bony od Betgang.pl - elbowndg - 30-01-2014 01:00

poproszę i ja Wink zobaczymy co z tego będzie Wink


RE: Bony od Betgang.pl - Roxi5017 - 30-01-2014 01:28

Też mogę przetestować Tongue


RE: Bony od Betgang.pl - Thrall - 30-01-2014 01:40

i ja z chęcią skorzystam


Bony od Betgang.pl - surfer0700 - 30-01-2014 08:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.