Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA (/Temat-EliteMonetize-com-Nowoczesny-serwis-PPA-84650)

Strony: 1 2 3 4


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - ZexKox - 25-06-2014 21:01

Czy ten serwis nadal działa i co najważniejsze wypłaty dochodzą ?


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - sewirus - 26-06-2014 08:56

Działa i wypłaty dochodzą ;P


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Ramako - 26-06-2014 17:56

Ehh, chciałem się zarejestrować ale nawet tego nie mogę zrobić.
Po wypełnieniu wolnych pól nie działa przycisk Continue.

Sprawdzałem na 2 przeglądarkach, na operze i firefoxie.


@Ferraro jako ,że jesteś mentorem to mam pytanie, jak wygląda u ciebie kontakt z poleconymi ? GG czy może tylko email ?


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Danny - 26-06-2014 19:42

Serwis wypłacalny, umowy też dają Smile


Odp: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Damkofr - 21-08-2014 00:33

Co tu tak cicho? Biore sie znowu za PPA, zarabia ktos na tym serwisie. Jak z konwersja, jak idzie ogolnie?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Meeerq - 30-09-2014 08:53

Serwis działa świetnie i rozwija się cały czas. Wypłaty są realizowane + oczywiści opcja umowy. Warto przetestować.


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Fararro - 26-11-2014 13:18

Witam,

Wprowadziliśmy w EliteMonetize funkcję, która na pewno wam się spodoba. Mianowicie od teraz możecie zlecać szybkie wypłaty (koszt szybkiej to 10%) kiedy tylko chcecie, nieważne czy jest to 3ci dzień miesiąca, czy też 30ty oraz ile razy chcecie, np. co 10 dni jeśli ktoś ma taką potrzebę – i żeby była jasność mowa o miesiącu bieżącym, czyli: user x zarobił od 1 do 5 listopada 100 dolarów, to może je jeszcze tego samego 5 listopada zlecić, tak samo 10tego, 15tego itd. Itd.

Należy jednak pamiętać, że korzystając z szybkich wypłat nie można brać od nas umów (oczywiste dla większości). Kto może korzystać z szybkich wypłat ? Każdy, jednakże może być tak, że nowi użytkownicy dostaną je dopiero po +/- miesiącu (kwestia indywidualna) tak abyśmy mogli zabezpieczyć się przed fraud erami.

Jak szybko będą realizowane szybkie wypłaty? Będą wysyłane w ciągu 24-48h roboczych, oczywiście będziemy się starać realizować je tak szybko jak to możliwe abyście otrzymywali je jeszcze tego samego dnia.
Jak zlecić? Tak samo jak zwykłą, przy potwierdzeniu wypłaty należy wybrać opcję Express Payout.



Pzdr. i życzę wysokich zarobków Wink


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Fararro - 01-12-2014 14:36

Szybkie wypłaty cieszą się sporym zainteresowaniem, Cieszy nas to. Zapraszam tych, którzy nie mieli okazji stestować EliteMonetize aby to zrobili, może miło was zaskoczy nasza konwersja Smile?


Jednocześnie chciałem poinformować, że powróciłem do mentorowania, więc jeśli ktoś chce spróbować sił proszę o PW, zaznaczam, że wymagam zarabiania pod moim reflinkiem w EM, i że poleceni muszą mieć mózg Big Grin


Pzdr.


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Damkofr - 02-02-2015 21:02

Ma ktoś jakiś kontakt do Farraro bo na gg wgl nie odpisuje


RE: EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA - Kaspirek - 11-02-2015 05:38

Od pewnego czasu na gg ślad po nim znikl