Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki oni mają Program Partnerski?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki oni mają Program Partnerski?? (/Temat-Jaki-oni-maja-Program-Partnerski-84612)



Jaki oni mają Program Partnerski?? - DeI - 29-01-2014 05:59

Witam

Na tym forum już udało mi się rozwiać moje wątpliwości dotyczące tego jak ludzie w obecnej formie chomikuj.pl zarabiają.

Otóż ostatnio się zastanawiałem jak strony typu Kinomaniak i iiTV.info przekonują ludzi do uploadu filmów na swoje strony jest to oczywiście dobrowolne, ale dla przykładu na iiTV.info mamy premierę odcinka The Walking Dead po dniu już widzimy na ośmiu różnych hostingach spolszczony odcinek. Jak to jest możliwe że fani dobrowolnie łączą materiał z napisami wstawiają na hosting i udostępniają na serwisach pośredniczących materiał zupełnie bezinteresownie.

Mam przeczucie graniczące z pewnością że jakaś grupa elitarnych uploaderów dla nich pracuje i zarabia bo przecież nie mogą oficjalnie mówić zatrudnimy uploaderów itd. Ciekawi mnie to jaki zarobek mają z tego.

Jeśli wie ktoś jak działa ten system będę bardzo wdzięczny za info

Możliwe jest że się mylę i rzeczywiście ludzie bezinteresownie wrzucają materiał (w co naprawdę nie wierzę Undecided)


RE: Jaki oni mają Program Partnerski?? - surfer0700 - 30-01-2014 07:55

[Obrazek: muyas1.png]

To Bohaterowie Smile
Być może jacyś wierni fani danego serialu. Nie za wszystko się płaci i nie na wszystkim się zarabia Wink

Zawsze możesz napisać wiadomość do właściciela serwisu i zaproponować mu że możesz wrzucać mu przetłumaczone odcinki itd., udawać że jesteś tłumaczem i fanem serwisu i zapytać czy byłby Ci skłonny zapłacić. Wtedy zobaczysz jak mniej więcej się to wszystko rysuje. Wink


RE: Jaki oni mają Program Partnerski?? - DeI - 30-01-2014 13:46

Witam

Na tak potężnych serwisach przypuszczam że rzeczywiście coś takiego istnieje Smile. Oni mogą mieć jedynie z tego tyle co że ich nick się pojawi na samym początku i przekierowanie na swoją stronę tj. zbieranie fejmu.

Serwisy tego typu które rozpoczynają działalność muszą się posiłkować uploaderami albo sami wstawiają.

A zapytać rzeczywiście się można ciekawe co odpowiedzą Tongue