Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZapytajOnet Bot by Krypa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZapytajOnet Bot by Krypa (/Temat-ZapytajOnet-Bot-by-Krypa-84611)



ZapytajOnet Bot by Krypa - hd2d - 29-01-2014 04:19

1. Nazwa programu : ZapytajOnetBot by Krypa
2. Przeznaczenie : Promowanie odpowiedzi, automatyzowanie czynności na stronie zapytaj.onet.pl
3. Cena : 35$
4. Opis : Poniżej
5. Sposób płatności i wysyłki : Konto Bankowe / PayPal

[Obrazek: zapytajon_epqphsw.png]


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - elo13 - 29-01-2014 08:24

xxx


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - malpa2 - 29-01-2014 09:40

No skoro jest tak jak piszesz elo13 to ja sobie odpuszczę.. a miałem do niego pisać ale ze szczeniakami nie ma co współpracować..


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - hd2d - 29-01-2014 14:16

2 osoby wyraziły chęć kupna programu, po sprzedaniu 3 kopii zamykam temat więc kto pierwszy ten lepszy, pozdrawiam. Online będę w godzinach wieczornych także odpiszę na wszystkie wiadomości, wyślę filmy z działania programów zainteresowanym osobom i będziemy mogli się dogadać. Nawet jestem w stanie dać testową licencję na "przetestowanie" programu jeżeli ktoś naprawdę jest niedowiarkiem Smile

@btw. a niedługo zamierzam ogarnąć coś do youtube, bo widzę, że marnie ostatnie coś z tym jest.


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - hd2d - 29-01-2014 19:41

Sprawa została wyjaśniona z użytkownikiem elo.

Jedna kopia została sprzedana!


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - chacku - 30-01-2014 09:15

Podobny bot był do kupna na firecashu i wycofali gdyż banowali konta od razu, sytuacja dalej ma miejsce czy to juz przeszłość?


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - hunterpl444 - 30-01-2014 09:34

Niestety tak banują konta jedno za drugim ja miałem pecha i kupiłem za kupę kasy. A problem jest jeden zbanują konto lecą ci wszystkie odpowiedzi. Zresztą onet to powoli przeszłość teraz jest inny dobry serwis i wyżej w wyszukiwarkach http://pytamy.pl/ Wirtualnej Polski


RE: ZapytajOnet Bot by Krypa - hd2d - 30-01-2014 17:36

Ja jeszcze bana nie złapałem, a używam na moich 7 kontach już jakiś czas, może po prostu robię to z głową i nie przesadzam. A co do pytamy.pl, to też się da zrobić Wink


ZapytajOnet Bot by Krypa - surfer0700 - 06-03-2014 05:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.