Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Facebook? (/Temat-Facebook-84597)

Strony: 1 2


Facebook? - szamot - 28-01-2014 22:09

Witam, wczoraj chciałem sprawdzić, jak wyglądają zarobki gromadzone poprzez spam na fanpage na facebooku, i tu mam problem, po spamie pare fp, to najpierw chce żebym wpisywał kod z obrazka, potem, banuje mi konto za spam, i face uważa że to nie rozsyłam spam i wtym celu chce żebym im pokazał dowód tożsamości, a ja tego nie nie zamierzam a robic a Was pytam czy ktoś z Was wie jak obejść takie zabezpieczenia?

Uprzedzam pytania, skracałeś link?
* Tak skracałem nie jednym skracaczem linków.
Nie spam!
* Nie spamie sprawdzam ile można urobić.


RE: Facebook? - patryczek1425 - 28-01-2014 22:20

No niestety nic nie da rady zrobić , chyba że zrobisz tak jak ja spamowałem żeby kodu nie było potrzeby przepisywać
[Obrazek: jhvgq7.jpg]

lub rób tak aby linka nie zaznaczało czyli np
zamiast http://www.fires.pl
rób fires.pl nie powinno ci tak szybko zbanować oczywiście pewnie mniej kliknięć będziesz miał ale jak dobry tekst napiszesz to zawsze ktoś się powylatuje .
Mam nadzieję że troszkę pomogłem . Powodzonka .


RE: Facebook? - jagan - 28-01-2014 22:35

Osobiście przyznam się bez bicia że zarabiam POŚREDNIO na spamie na fb i mam na to sposób obejścia tych zabezpieczeń - jaki? nie mogę wszystkiego dokładnie wyjawić, powiem tylko że kiedy facebook wyśle Tobie komunikat o spamie w sensie kod do przepisywania cała reszta twych postów zostaje automatycznie oflagowana ostrzeżeniem dla każdego odwiedzającego link o możliwym zagrożeniu. Na weryfikację tożsamości fake kont przy użyciu nr tel polecam nabyć używane karty sim (na allegro chodzą po 12sztuk-1zł) i używać ich w przypadku obejścia tego zabezpieczenia. Co do skracacza - fb nie oszukasz zwykłym skracaczem bo i tak odkryje docelową stronę - link należy dokładnie maskować.


RE: Facebook? - szamot - 28-01-2014 23:42

Panowie, bardzo pomogliście, dziękuję bardzo Smile

Lecz jagan, dlaczego jest tak że po kilkurotnym spamie na moim fake koncie, nie raz wystarczy weryfikacja za pomocą numeru tel, a nie raz po prostu chcą dowód tożsamośc? Smile Idzie to jakoś obejść lub jak obejść ten dowód tożsamości, żeby nie musieli mi banować konta? Smile


RE: Facebook? - jagan - 29-01-2014 00:33

Tak, z tym dowodem tożsamości spotkałem się pierwszy raz dosyć niedawno - wydaje mi się że posługujesz się treściami zablokowanymi/zgłoszonymi przez support fb, lub taki przypadek po prostu wypadł na Twój nr IP i jesteś nagminnie blokowany w przypadku takich działań - proponuję Tobie (aby sprawdzić czy to prawda) zakładać fake konta przy pomocy VPN typu Cyberghost Smile


RE: Facebook? - szamot - 29-01-2014 00:42

Dzięki Wielkie!, jak coś nie będe wiedział napisze do Ciebie na PW Smile


RE: Facebook? - Zły_Szeląg - 29-01-2014 00:45

Główny błąd spamowiczów to wklejanie w kółko tego samego Big Grin Jeśli przy każdym poście piszesz coś nowego to często nawet bez weryfikacji tel możesz komentować posty na popularnych fanpage Big Grin


RE: Facebook? - szamot - 29-01-2014 00:47

Nie mam tyle czasu żeby na każdy odzielny fanpage, układać nisze Smile


RE: Facebook? - redbull232 - 29-01-2014 13:24

zmieniaj tekst do niszy a nie nisze


RE: Facebook? - szamot - 29-01-2014 14:13

Do każdego fp, zmieniać tekst? Bezsens. Smile