Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hostinger - Przekroczono CPU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hostinger - Przekroczono CPU (/Temat-Hostinger-Przekroczono-CPU-84594)



Hostinger - Przekroczono CPU - TheGleeMat - 28-01-2014 20:54

Witam wszystkich, mam problem z serwer na Hostinger.pl . Strona działała normalnie, aż do dziś gdzie próbując wejść na swoją stronę, wyskoczyło mi okienko o przekroczeniu CPU .
[Obrazek: img.php?mode=show&file=31860&...;width=989]

Mam pokazane limity miejsca i transferu na stronie i nie zostały one przekroczone:

[Obrazek: img.php?mode=show&file=31861&...;width=290]

Wysłałem zapytanie do Administratorów Hostingera, ale liczę też na waszą pomoc, może ktoś z Was miał taki sam lub podobny problem .


RE: Hostinger - Przekroczono CPU - TheGleeMat - 28-01-2014 22:05

"Przekroczenie limitu CPU związane jest z nieproporcjonalnie wielką ilością wywołań strony w stosunku do liczby unikalnych odwiedzających..." - Hostinger

Dziwi mnie to ponieważ, w ostatnich dniach mam coraz mniejszą liczbę odrzuceń według statystk google . Sądzę, że winą może być korzystanie z autosurfa, więc przestanę z niego korzystać . Po północy problem ma zniknąć .


RE: Hostinger - Przekroczono CPU - linoskoczek - 29-01-2014 11:12

A przestań, na Hostingerze raz zainstalowałem oficjalny WordPress i od razu wyskoczył ten komunikat... Hostinger jest do zabawy w strony pisanie w HTML, a nie pod skrypty. Przenieś się na coś lepszego i problem zniknie.


RE: Hostinger - Przekroczono CPU - Seth - 11-02-2014 17:28

(28-01-2014 20:54)TheGleeMat napisał(a):  Witam wszystkich, mam problem z serwer na Hostinger.pl . Strona działała normalnie, aż do dziś gdzie próbując wejść na swoją stronę, wyskoczyło mi okienko o przekroczeniu CPU .

Mam pokazane limity miejsca i transferu na stronie i nie zostały one przekroczone:

Wysłałem zapytanie do Administratorów Hostingera, ale liczę też na waszą pomoc, może ktoś z Was miał taki sam lub podobny problem .

Zerknij na forum hostingera. Co drugi tam ma problem z działającą stroną, limitami, ustawieniami itd. A limity które przekraczasz to nie transfer czy miejsce, ale np. ilość jednoczesnych połączeń do bazy czy odwołań do plików (m.in. obrazów, plików css, javascript).
Na pomoc administracji w każdym razie nie licz.
Chyba że masz płatne konto.

Wysupłaj trochę grosza nawet na najtańszy hosting - coś chyba za 2-3 dychy rocznie da się znaleźć - zamiast ćwiczyć cierpliwość prawdziwych odwiedzających, którzy nie wiadomo po co mają czekać aż się łaskawie strona załaduje. No chyba że tych rzeczywistych to masz trzech na tydzień pokerface