Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seo - katalogowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Seo - katalogowanie (/Temat-Seo-katalogowanie-84593)



Seo - katalogowanie - damcio1010 - 28-01-2014 20:51

Siema. Mam pytanko Big Grin mianowicie czy dodawanie mojej strony do katalogów polskiego pochodzenia możesz coś wpłynąć na pozycje mojej strony i wpisów? Pytam dlatego iż większość katalogów jakie posiadam są polskie a stronę mam w języku angielskim. Możesz tutaj nastąpić geologizacja strony?


RE: Seo - katalogowanie - Bolt - 28-01-2014 23:56

nic na tym nie zyskasz, zagraniczny blog - > zagraniczne katalogi Wink


RE: Seo - katalogowanie - bossos - 29-01-2014 10:03

Z tego co ja wiem, to nawet Polskie katalogi mają wpływ, bo tu chodzi nie o język tylko o jakość danego backlinku.


RE: Seo - katalogowanie - patryk0407 - 29-01-2014 10:33

jesli dodajesz na polskie katalogi to strona zostanie podniesiona w większości tylko na pl rynek Smile


RE: Seo - katalogowanie - damcio1010 - 29-01-2014 19:58

Noi właśnie tego chcę uniknąć bo nie mam nisz skierowanych typowo na Polskę. Tylko tak się zastanawiam w jakim celu ludzie katalogują blogi ppa skoro większość to nisze skierowane pod Fr. Nic im to nie da skoro skierują stronę na pl ;/


RE: Seo - katalogowanie - buKKa2 - 12-02-2014 02:41

nic im nie da? zawsze jakieś leady wpadną skoro jeśli tylko polacy wchodzą na bloga, każdy pieniądz jest dobry

każdy katalog dobry, nie wiem nie interesują cie pobrania z polski?
jak tylko pobierają to ja jestem za Huh