Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wejsciem na strone PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem z wejsciem na strone PayPal (/Temat-Problem-z-wejsciem-na-strone-PayPal-84573)

Strony: 1 2


Problem z wejsciem na strone PayPal - patryk6176 - 28-01-2014 15:25

Witam wczoraj chciałem wejśc na swoje konto w serwisie PayPal (nie wchodziłem z jakiś tydzień) lecz po wpisaniu http://paypal.com/ wyskakuje mi "Nie odnaleziono serwera" .Czy ktoś wie czym może to byc spowodowane ? Zaznaczę ze sprawdzałem też na innej przeglądarce(Chrome) a obecnie korzystam z Mozilli i jest to samo ...


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - xardas1020 - 28-01-2014 16:36

musi to być wina np twojego antywirusa który blokuje tą stronę albo jakaś inna przyczyna po stronie twojego pc
strona paypal działa normalnie, nie ma żadnych problemów z jej otwarcie
wchodzę na paypal i na pc tradycyjnym windows, jak i na tablecie z adroidem


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - patryk6176 - 28-01-2014 16:57

no nw na telefonie tez mam blad i nie moge wejsc na strone nie wiem czym moze to byc spowodowane ...


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - marcel_kk - 28-01-2014 17:49

Nieraz PP ma dziwne zagrywki.


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - patryk6176 - 28-01-2014 19:00

o.O z ciekawości chciałem sprawdzic czy działa i teraz jest ok Smile
temat chyba do zamknięcia


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - lenrok - 30-01-2014 10:52

Też miałem ten problem !


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - RejTom - 31-01-2014 21:31

Też tak mam, dopiero po pewnym czasie zaskakuje. Napisałem dzisiaj do nich maila zobaczymy co odpiszą.


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - kalutor - 03-02-2014 21:06

(28-01-2014 19:00)patryk6176 napisał(a):  o.O z ciekawości chciałem sprawdzic czy działa i teraz jest ok Smile
temat chyba do zamknięcia

Jesteś egoistą o kompletnym braku empatii; to, że Tobie działa, nie oznacza powodu do zamknięcia tematu. Innym ( w tym mnie) nie udaje się do PayPal dostać...


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - KerPwn - 03-02-2014 21:21

@up
Kolega założył temat, problem się rozwiązał więc chyba proste że temat do zamknięcia, nikt nie napisał przed tym postem że też nie działa więc skąd mógł to wiedzieć ?


RE: Problem z wejsciem na strone PayPal - kalutor - 04-02-2014 09:31

W moim przypadku problem nie został rozwiązany. Nie pomaga czasowe wyłączenie zapory, czy też ochrony antywirusowej. W żaden sposób nie mogę się dostać do PP, gdyż strona nie jest wyświetlana...