Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? (/Temat-VB-NET-Jak-zwiekszyc-wage-programu-84568)



[VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - Szakallt - 28-01-2014 14:02

Tak jak w temacie. Co zrobić aby zwiększyć wage programu w Visual Basic 2010 express z 500kb do np. 4 mb?

edit: jeśli zły dział proszę o przeniesienie


RE: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - m4rcin93 - 28-01-2014 14:08

Nie wiem jak w VB dokładnie, ale w AutoIT robiło się tak, że razem z programem kompilowało się np. plik .mp3 o danym rozmiarze.
Po otworzeniu programu, plik .mp3 przenosił się np. do folderu TEMP i po sprawie. Lol


RE: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - bimber14 - 28-01-2014 14:51

Hmm tego tez nie wiem ale mam inna metodę. Po co to zwiększać jakimiś programami? Przeciez na firecash mozesz sobie wpisac ile chcesz zeby pokazywalo ze waży plik. mozesz sobie to zmieniac. Wrzucasz plik 3 kb a mozesz sobie go wpisać że będzie wyświetlało 3 gb


Odp: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - asiorek - 28-01-2014 15:08

Noo taaak ok, ale w virus total bd ptrawdziwa waga :-) program jest, jak na kompie dam link

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - Szakallt - 28-01-2014 15:40

nie korzystam z firecash i nie interesuje mnie zmiana wagi wyświetlanej na stronie. Wszystkie moje programy mam pobierane bezpośrednio ze strony (serwera) a ankiety mam dopiero w programie po odpaleniu (aktywacja programu)

Próbowałem wrzucić dużą ilość komentarzy ( 'komentarz ) ale VB dziwnie kompiluje i waga się nie zmienia;/
A znacie jakiś sposób aby zapisać zmiany do exe bo ja muszę czasami po 5 razy kompilować, żeby poszło;/


RE: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - surfer0700 - 28-01-2014 16:04

Hmn... nie wiem czy to zadziała, bo nie mam na laptopie zainstalowanego Visual Basic, ale przyszedł mi do głowy pomysł dodania kilku grafik dużej rozdzielczości i ustawienie ich Visible na FALSE. Teoretycznie raczej te zdjęcia powinny zostać dodane do wykonywalnego exe'ka. Ale póki co to tylko takie gdybanie. Jak będę miał okazję to usiądę do stacjonarki i sprawdzę czy coś takiego ma rację bytu. No chyba że ktoś mnie wyprzedzi Lol


RE: [VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - Szakallt - 28-01-2014 18:51

(28-01-2014 16:04)surfer0700 napisał(a):  Hmn... nie wiem czy to zadziała, bo nie mam na laptopie zainstalowanego Visual Basic, ale przyszedł mi do głowy pomysł dodania kilku grafik dużej rozdzielczości i ustawienie ich Visible na FALSE. Teoretycznie raczej te zdjęcia powinny zostać dodane do wykonywalnego exe'ka. Ale póki co to tylko takie gdybanie. Jak będę miał okazję to usiądę do stacjonarki i sprawdzę czy coś takiego ma rację bytu. No chyba że ktoś mnie wyprzedzi Lol

genialne Big Grin


[VB.NET] Jak zwiększyć wage programu? - Vasaki - 23-02-2018 21:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.