Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. (/Temat-PYTANIE-Jak-zabez-sie-przed-weryfi-zdjeciowa-84556)



[PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - dawid020899 - 28-01-2014 00:33

Witam, z góry chciałbym przeprosić jeżeli był już taki/podobny wątek.
A więc do rzeczy, chciałbym się spytać jak zminimalizować prawdopodobieństwo zablokowania konta. Uzupełniłem dane profilu(miejsce zamieszkania ,szkoła ,ulubione filmy;muzyka;itp. ,itp itd), wstawiłem zdjęcie profilowe oraz w tle , moje konto dziewczyny ma na zbyciu 200+ zdjęć wiec co jakiś czas będę dodawał zdjęcia. Mam zamiar dodawać max. 50-100 znajomych dziennie . Czekam na wasze opinie oraz rady. Smile


RE: [PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - mlekoju - 28-01-2014 10:46

Jeżeli Ty będziesz zapraszany to weryfikacji nie będziesz musiał raczej przechodzić. Wiem ze swojego doświadczenia, jak tylko mnie zapraszali to akceptowałem po 300 nawet zaproszeń dziennie i bloka nie dostałem Smile
Tak więc najlepiej nie zapraszaj, tylko przyjmuj Jerk2


RE: [PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - dawid020899 - 28-01-2014 14:59

Ja dodałem 10-20 znajomych a tak to przyjmowałem i przyjąłem 200+ znajomych i po paru godzinkach weryfikacja Smile.


RE: [PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - surfer0700 - 29-01-2014 17:06

Podczas akceptacji zaporoszeń wyświetla się pytanie czy znasz daną posobę poza facebook'iem, wtedy zaznaczam że nie. Jeszcze się nie zdarzyło żebym miał weryfikację. No chyba że poszła gruba procja spamu.


RE: [PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - dawid020899 - 29-01-2014 22:29

Podczas akceptacji nie pamiętam abym się spotkał z tym pytaniem, gdy zapraszałem to pamiętam ze jakieś tam miałem.
Dzięki za pomoc, reputy dla was. Tongue
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł może się wypowiedzieć. Smile


RE: [PYTANIE]Jak zabez. się przed weryfi. zdjęciową. - surfer0700 - 30-01-2014 05:28

Jest na pewno. Wyświetla się pod imieniem i nazwiskiem danego osobnika.