Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem Brak Pobrań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem Brak Pobrań (/Temat-Problem-Brak-Pobran-84551)



Problem Brak Pobrań - themustang01 - 27-01-2014 22:11

Witam, nie dawno założyłem bloga na bloggerze, od około 3dni bardziej przykładam się do wstawiania wpisów i co ważne w 3dni wpadło około 400 wyświetleń.
I teraz mój problem, dziennie mam średnio +40 wyświetleń bloga, ale nikt nie pobiera moich plików z Firecash? Sad
Wie ktoś dlaczego? Jak mogę zachęcić ludzi do pobierania?


RE: Problem Brak Pobrań - comanche - 27-01-2014 23:43

40+ wyswietlen to tyle co nic... moze nie jestes wystarczajaco wiarygodny? zglos sie do mentora, pomoze ci na pewno


RE: Problem Brak Pobrań - steel123 - 28-01-2014 00:49

Po pierwsze zasięgnij rady kogoś kto zna się na rzeczy i jest w tej branże troszkę dłużej od Ciebie
osobiście polecam: http://zarabiam.com/Temat-Duza-Kasa-W-FC-Tylko-Z-Diqtion-em-56206

Co do Twoich wyświetleń, nie chcę Cię demotywować ale nawet jeśli byśmy dodali do Twoich wyświetleń jeszcze jedno 0 to liczba 400 mogła by nawet nie dać stabilności w dziennych pobraniach rzędu 1-2. Niestety tutaj musi być spory ruch bo PPA to często loteria.

Powodzenia Smile


Odp: Problem Brak Pobrań - patryk0407 - 28-01-2014 08:07

No i wyświetlania najlepiej jak są po długości filmu

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Problem Brak Pobrań - LikeIt - 28-01-2014 14:43

Pamiętaj o dobrej oprawie graficznej bloga. Dodaj różne ciekawe rzeczy na niego, które podniosą wiarygodnośc - skan antywirusowy (np. virustotal), fake komentarze pod postami i np. odnośniki do filmików z YT (tutaj często trzeba będzie aktualizować jeśli filmik zostanie usunięty). Pamiętaj, że ilość ruchu i jego jakość powinny być na wysokim poziomie. Jeśli szukasz pomocy to polecam asiorek123 - z nim zaczniesz zarabiać o wiele szybciej Smile

Pozdrawiam!


RE: Problem Brak Pobrań - alizen - 28-01-2014 14:48

Mi mentor pisał, że martwić się trzeba jak mamy 1000UV a nie ma pobrań


RE: Problem Brak Pobrań - LikeIt - 28-01-2014 14:55

Uwierz mi, że przy 200UU już można mieć 3 pobrania spokojnie, codziennie. Tylko trzeba wiedzieć jak Smile


RE: Problem Brak Pobrań - damcio1010 - 28-01-2014 18:12

Zgadzam się w zupełności z przedmówcą Smile Ja średnio ponieważ przestałem robić z blogiem (już wróciłem Big Grin) mam około 120 wyświetleń dziennie. Trochę ze starych nisz trochę z nowych. I powiem ci, że czasem zdarzają się nawet 3,4 pobrania. Zależy od dnia bo ppa to na prawdę loteria. A tak nawiasem mówiąc miałem to samo co ty 200 wyświetleń i 0 pobrań zaczęło mnie to denerwować z czasem miałem się poddać ale dzięki temu, że tego uniknąłem pobrania w końcu były Tongue


Problem Brak Pobrań - Artinesse - 02-03-2018 01:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.