Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! (/Temat-Zacznij-zarabiac-juz-dzis-na-askspace-pl-84536)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - szamot - 27-01-2014 20:24

Witam, dzisiaj chciałbym Wam, przedstawić świetną stronę dzięki której za zdobywanie pkt, możemy zgarnąć hajs, który możemy normalnie przelać na nasze konto w banku czy doładować z tego nasz telefon komórkowy doładowaniem, minimalna kwota jaką musimy uzbierać to 30zł.

Jak zarabiać? To bardzo proste strona płaci nam za zgromadzania wyświetleń oraz poprzez otrzymywane od naszych znajomych prezenty, wszystko liczone jest w postaci punktów.[Obrazek: askspace2.jpg] strona odwzorowana jest do popularnego "ask.fm" na którym nic nie zarobimy, dla tego powstała taka strona jak askspace, dzięki której możemy zarobic grube pieniądze, ponadto serwis został udoskonalony w system poleconych który działa w następujący sposób gdy ktoś zarejestruję się z naszego reflinku, my oprócz jego zarobków dostajemy dodatkowy 10% jego zarobków, gromadzonych za wyświetlenia, już nie wspomne o systemie który jest oparty na możliwości subskrypcji naszego konta tak jak jest na YouTub'ie co oznacza znacznie większą ilość wyświetleń naszego konta a to równa się z coraz to wyższymi zarobkami w serwisie askspace.pl!

Strona oferuje nam przejrzyste statystyki odnośnie zdobywanych punktów wyświetlenia, prezenty czy za rejestracji z reflinków.

Dowód wypłacalności. - Moja 1 wypłata! WYPŁACONA!

[Obrazek: mbank.jpg]
Ja już zarabiam, a Ty na co czekasz?

Zarejestruj się z mojego reflinku a będe Ci wdzięczny - http://askspace.pl/?ref=szamot Lol
Link czysty - http://askspace.pl smutny


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - poczmail - 27-01-2014 20:31

Ciekawa opcja, jeżeli pojawią się dowody wypłat, z pewnością przetestuje ten serwis. Wink Bo z tego co się domyślam, pewnie niedawno ruszył? Smile


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - szamot - 27-01-2014 20:35

Tak, nie dawno i już zbieram 1 wypłatę. Smile


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - poczmail - 27-01-2014 20:41

Ok, gdy zlecisz wypłatę poinformuj o jej dotarciu (lub też braku Tongue).


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - szamot - 27-01-2014 20:45

Nie będzie problemu, mam nadzieję że odwdzięczysz się rejestracją z reffa Smile


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - poczmail - 27-01-2014 20:51

Jeżeli będę miał pewność co do wypłacalności serwisu, oczywiście zarejestruję się z refa. Smile


Odp: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - Kaspirek - 27-01-2014 20:54

Moim zdaniem zbyt duze stawki aby wyplacalne bylo ,d
Watpie ze to nie scam ...
4zl za tysiac wyswietlen . Opór
Ciekawe czy wszystkie czy unikatowe ,d

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - szamot - 27-01-2014 21:05

Kaspirek nie spróbujesz nie dowiesz się Smile Oczywiście wyświetlenia nalicza tylko unikatowe. Smile


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - matek697 - 27-01-2014 21:50

Mam fajną niszę, gdzie mogę nagonić tam ludzi, bardzo ciekawy temat trzeba to obadać ;>


RE: Zacznij zarabiać już dziś na askspace.pl! - denn - 28-01-2014 00:26

ciekawe dajcie info jak ktoś dostanie wypłatę Smile bo zapowiada się fajnie jak by namówić kilka fejmów z aska na refa Smile to może być nice Smile